що робить людину Medicaid, які мають право

Багато людей, які не можуть управляти платити за медичну допомогу можуть отримати Medicaid, яка є медичне страхування, які можуть платити деякі або всі свої медичні рахунки. На відміну від покриття Medicare цей вид страхування доступний тільки для людей з невеликою кількістю доходу. Щоб бути Medicaid, які мають право людини повинно відповідати певним вимогам. Залежно від державного регулювання, особа може бути запропоновано заплатити доплати за деякі медичні послуги. Як держава вводити програму, Medicaid і кожна держава встановлює свої власні керівні принципи відбору і послуг.

Є певні групи людей, які мають право на Medicaid. Ці групи людей як і раніше необхідно, щоб претендувати на певні вимоги. Ці керівні принципи могли б бути так само просто, як вік, чи є людина вагітна, інвалідності, якщо людина не може бачити або дорослого віку.

Доходу людини і ресурсів, таких як поточні та ощадні рахунки, власність або інші предмети, які можуть бути продані за грошові вимоги, які можуть бути переглянуті. Людина повинна бути громадянином США або законним визнали іммігранта. Вимоги будуть відрізнятися від штату до штату і від групи до групи. Існують також спеціальні правила для людей, які проживають в будинку престарілих та дітей-інвалідів, які проживають в домашніх умовах.

Дитяча права заснована на статус дитини, а не обставини батьків. Якщо чужа дитина проживає з вами, дитина може мати право, як право буде засновано на дитину, а не людина проживає дитина с.

Медікейд може почати заднім числом будь-які або всі за 90 днів до подачі заяви. Зазвичай Медікейд зупиняється в кінці місяця, в якому обставини людини зміни. Якщо людина не може претендувати на Medicaid, більшість держав мають додаткову програму для надання медичної допомоги для людей з обмеженими ресурсами. Там немає федеральних коштів, наданих констатувати тільки програми.

Існують обов’язкові групи людей, які мають право на Medicaid. Ці групи є сім’ї з дітьми, які мають обмежений дохід. Люди, які отримують додатковий дохід або безпеки дітей, народжених Medicaid підходящих жінок, мають право на Medicaid. Medicaid повинно тривати протягом першого року життя дитини.

Дітям у віці до шести років і вагітних жінок, чиї доходи сім’ї на рівні або нижче сто тридцять три відсотки федерального рівня бідності, мають право на Medicaid. Одержувачі допомоги прийняття допомоги та прийомних, а також деякі люди, які отримують Medicare, мають право на Medicaid. Є й інші групи, які можуть бути покриті Medicaid і такі, як інституційні осіб з обмеженими доходами і ресурсами.

Medicaid це програма, яка може бути дуже корисним для багатьох людей. Це допомагає зробити медичне обслуговування доступнішим для людей, які не могли дозволити собі звичайно, щоб отримати послуги. Ця програма робить нашу країну здоровіше як нація. Дорослі і діти отримують допомогу, яка їм потрібна. Якщо людина потребує медичної страховки, вони повинні зв’язатися зі своєю державою і подати заявку на послугу. Вони можуть бути здивовані і вважають, що вони відповідають кваліфікаційним вимогам до послуг.