що робити, як молодий дорослий

Як і коли приходить 2014, ми, можливо, дивлячись на обов’язкове медичного страхування. Це все досить невизначеними, враховуючи всі випадки, які шикуються в чергу, щоб привернути увагу Верховного суду. Таким чином, замість того, щоб гадати, що остаточне рішення буде прийнято, давайте зосередимося на тут і зараз. Як діти, ми притулок на здоров’я наших батьків планів і стратегій. За винятком, звичайно, ці стають все більш недоступними для бідних і не за наймом. Навіть роботодавці були урізати і передавати частину вартості для своїх працівників. Це важко там прямо зараз. Але коли ви почнете рости, є рішення, які будуть зроблені. Плани в галузі охорони здоров’я пропонують багато роботодавців дозволяють утриманців, щоб залишитися на плані приблизно до 26 років. Це насправді залежить від держави. Деякі роботодавці насправді дозволяють піднятися до 30 років, але це незначна меншість. Так, тримаючи це реально, є хороший випадок для скачую на плані Вашого батька чи політики для максимально можливої ​​кількості років. Але не кожен батько застрахований.

Припустимо, у вас немає оцінки, щоб потрапити в коледж, і ви або безробітні, або працюють в якості нижньої подачі. Тут держава може допомогти вам, якщо є криза в галузі охорони здоров’я, то ви потрапили в аварію або захворіти. Якщо ви заробляєте менше, ніж рівень бідності вашої держави, ви можете мати право вимагати від Medicaid для широкого спектру лікування з мінімальними витратами. Багато держав активно намагаються перешкоджати цьому. Електорат отримує все працювало близько жебраків. Але право є, якщо ви маєте право. Якщо ви берете або отримати в стабільних відносинах, не забувайте радості вагітності. Якщо ви раптом виявите, сім’ї на горизонті, ви не хочете зіткнутися будь лікарняних рахунків пов’язане з провідним до народження або будь-якого насущні проблеми здоров’я з дитиною.

Ваша найкраща надія знайти роботу з хорошим планом здоров’я. Це найдешевший спосіб отримати найбільш повне охоплення. Як тільки, ви можете зберегти переваги переживає COBRA повинні зникнути роботу (хоча це часто може бути дорогим пропозицією). Якщо ви працюєте на себе, завжди пам’ятайте, що ви платите. Дешеві страхові поліси здоров’я мають stingiest охоплення. Дійсно, якщо ви шукаєте, щоб купити свою власну політику, необхідно дуже уважно стежити за ступенем охоплення на пропозицію. Крім того, погляд на суми, ви очікували знайти в якості со-платежів. Якщо готівкові Коротше кажучи, це може бути, краще вибрати більш високий щомісячний внесок. Те ж саме відноситься до відрахування. Це може виглядати гарну економію погодитися на велику кількість, але насправді ви можете собі це дозволити, якщо ви захворіли?

Це просто залишає іншої можливості. Якщо ваші оцінки досить гарні, коледжі та університети зазвичай пропонують досить хорошу дешеві медичного страхування. Навіть коли ви йдете, випускники можуть продовжити охоплення, якщо ви їм важко отримати хорошу високооплачувану роботу. Бути молодим не є виправданням для не запобігають себе ви повинні бути травми або хворіють. Це має сенс мати деякі страхування.