що робити, якщо ви не згодні з оцінкою вашого страховика для Вашого “склав” автомобіль

Ви тільки що переїхали до Каліфорнії і на жаль, ви потрапили в автомобільну аварію, що найгірше вашого автомобіля було повне крах. Добре, що у вас є страхування автомобіля, однак, здається, що ваші оцінки страховика для Вашого “склав” автомобіль, залишається спірним.

Є багато причин, чому ви повинні отримати страхування автомобіля. Безпека й уникнути фінансових ризиків кілька причин, чому ви повинні отримати один. Багато страховиків в змозі пропозицію страхування автомобіля Каліфорнії котирування онлайн і більшість з цих установ є свій власний сайт. Нещасні випадки відбуваються і його наслідки могли б дійсно викликати проблеми для власника автомобіля, якщо у них немає політики.

Супер шосе є одним з самих, якщо не самою автомобільної аварії схильні області. Автомобілі як правило, працюють у 80 миль на годину в супер шосе, уявити собі зіткнення двох автомобілів працюють швидше, ніж 80 миль на годину, думаю про пошкодження автомобіля відбудеться. У більшості випадків зіткнення автомобілів працює на високій швидкості може опинитися в загальному краху. А що, якщо це відбувається з вами? Що ви будете робити?

Перше, що водій повинен робити після автомобільної аварії, щоб перевірити, якщо він / вона взяла будь смертельні травми і відразу кликати на допомогу. Важливо визначити, хто водій на вині в аварії, особливо в районах, де система цивільного правопорушення слід страховиків, як в Каліфорнії. Постачальник драйвера на вині покриє збитки ваш автомобіль взяли в аварії, як цивільне правопорушення станів системи.

А що трапиться, якщо ваш автомобіль в загальній крах? Страховик плечу оплати за ремонт і заміну для всього вашого автомобіля незалежно від його вартості, якщо у вас є доповнення, покриття авто заміни. У випадку, якщо ви потрапили в аварію, без участі інших водіїв, як зіткнення з нерухомим об’єктом, наприклад, дерево або дорожній знак і ваш автомобіль знаходиться в загальній аварії, вартість вашого “склав” автомобіль може шокувати вас. Страхові компанії мають свій власний список автомобілів цінностей; вони не використовують Національної асоціації автомобільних дилерів значення або стандартного Kelley Blue Book. Велика частина їх політики мають спеціалізоване програмне забезпечення для визначення вартості автомобіля в кожному регіоні. Агентства також брати до уваги до аварії автомобіль стан і пробіг. Щоб не платити за величезні коли ваш автомобіль загального краху, покупка GAP страхування автомобіля, він буде покривати різницю між тим, що ви ще довго на Ваш автомобіль і його фактичної вартості готівкою.

Що робити, якщо ви не один? Що робити, якщо ви бачите, що вартість вашого страховика пропонує Вашій склала автомобіль не розумно?

По-перше, показати агентству, що ваш автомобіль знаходиться в хорошій формі перед аварією. Зараз запису обслуговування, такі як квитанції заміна масла на доказ того, що ви міняти масло кожні 3000 миль. У той же час, представити законопроект автомеханіком, щоб показати ваше регулярне технічне обслуговування перевірити також допоможе в оцінці Вашого автомобіля склав.

Зв’яжіться з вашим агентством і отримати список дилерів пропонує еквівалент автомобіля для значення ваш страховик стверджує. Іноді вам потрібно їхати години, щоб знайти дилера, який пропонує найдешевшу пропозицію.

Ви також можете уявити свою справу в нейтральну партію, яка розгляне ситуацію, яка може надати набагато більш сприятливих переговорів, це називається посередництва або ви можете попросити арбітраж або що має обов’язкову силу рішення.

Якщо ви все ще не задоволені, ви завжди можете вдатися до питання прийняття до суду. Якщо всі речі не вийде, то краще, щоб отримати Каліфорнії страхування автомобіля котирування онлайн і змінити свій страховика.