що робити у випадку пожежі

Одним з неприємних побічних ефектів глобального потепління є збільшення випадків виникнення пожежі, і кожен сезон великі ділянки пустелі і прилеглих угідь в Австралії, Каліфорнії та Південній Африці буквально знищена палаючим пеклом. Крім очевидної втратою тваринництва і рослинництва, ці лісові пожежі часто руйнують будинки і людей, які живуть в них.

У таких регіонах, як Західної Капській провінції, де, в розпал літа, кущ стає корінних трутніцу сухий, пожежі є звичайним явищем і власників будинків, особливо в оселях поряд з горою, повинні виявляти особливу обережність, а також нарощує існуючі страхування від пожеж з відомими страховими брокерами.

Південна Африка страждає від низки смертельних пожеж

Південна Африка, зокрема, переслідують ряд втікачів і, отже, смертельні пожежі в бізнес-співтоваристві, з так званим Paarl Blaze Друк безумовно, є одним з найбільш порочних. Вогненебезпечними речовинами гасив пожежу, що призвело до часткового руйнування виробничих приміщень, приміщення, які були згодом засуджені. Але це була надмірна втрата життя, з 12 смертей в загальному це був самий шокуючий і дорогим як для сімей загиблих та бізнес-спільноти в цілому.

Без адекватного страхового бізнесу, цілком імовірно, компанії довелося б закрити свої двері назавжди. Було підраховано, що це займе не менше 18 місяців для відновлення приміщення, період часу, який мав би катастрофічні результати були бізнес не застрахована належним чином, зокрема, бізнес-переривання (зниження обороту) аспект.

Є реальні «вогонь план» на місці

Із збільшенням поширеності як лісові пожежі і «комерційні» пожежі, будинки і власники бізнесу та їх сімей рекомендується мати реальний “вогневої” на місці, повинні гіршому випадку відбувається. “Будьте готові” є прислів’я особливо актуально у випадку пожежі.

Завжди є план втечі, і переконайтеся, що вона залишається вільною від безладу.
Мати регулярний свердла вогню, особливо в бізнес-сценарій, де, як правило, кількість людей, щоб захистити. Переконайтеся, що кожен розуміє їх роль у випадку виникнення пожежі.
Залишайтеся якомога спокійнішим і звучати сигнал тривоги негайно – швидкість в цьому випадку може врятувати життя.
Вдихання диму є одним з головних вбивць, так що якщо є багато диму навколо, падіння вниз на підлогу і намагається повзати під ним.
Завжди перевіряйте температуру будь-які двері перед відкриттям. Гарячою чи теплою двері буде в цілому свідчать про пожежу за ним.
Спробуйте і не забудьте вимкнути всі прилади і закрити двері, як тільки все було евакуйовано, оскільки це може стримати вогонь.
Переконайтеся, що всі важливі документи – заповіти, свідоцтва про народження, ID книги, паспорти, страхові поліси, квитанції або документа, що підтверджує покупку більш дорогих предметів розкоші, податкові сертифікати тощо – проводяться у вогнетривкій шафі в приміщеннях.
Чи не повертайтеся на приміщення для “порятунку” дорогі речі, адекватні особистого страхування, як правило покриття збитків.
Будьте в курсі умовам страхового поліса, зробити фотографії в якості доказів шкоди і представити свої претензії негайно.