що робити у випадку крадіжки зі зломом

Ви приходите додому, двері зламана, і ваші речі були обшукав, жорстко. Там в сенсі жахливого порушення, відчуття, що хто б не зробив це може повернутися в будь-який час, а також травми зруйнованого будинку чекає, а також підбирають осколки і очищення безлад.

Що робити далі?
По-перше, зателефонувати в поліцію, навіть не випрямитися, тим самим ви можете порушувати доказів того, що ускладнює або робить неможливим, щоб зловити людей, які це зробили. (На жаль, улов і позбавлення волі тарифи для дому грабіжники не надто висока, але немає ніяких причин, щоб зробити їх нулю). Не поспішайте в поліцейську ділянку – залишитися вдома і називати їх, не торкаючись нічого. Вони хочуть, щоб зробити фотографії, переконайтеся, що ніхто не постраждав, і взяти відбитки пальців.

Після первинної перевірки, поліція буде необхідна деяка форма ідентифікації; вони захочуть визначити приблизний час в’їзду (якщо це можливо) порядок вступу та вишукувальні ушкодження. Це буде узагальнено в доповіді, і вам буде запропоновано підписати його в той час він заповнений. Уважно прочитайте його, це перший документ у ланцюжку необхідних для отримання страхового покриття і відновлення для вашої втрати.
Дуже важливо: У якийсь момент у процесі, офіцери збираються попросити список того, що було вкрадено або знищено. Будьте впевнені, щоб дати їм список, але переконайтеся, що це анотований, що ви не впевнені, що вона повна, а в хаосі і травми крадіжки зі зломом, ви будете випускати з уваги речі, і ви будете відкривати для себе, що речі були пропущені на цьому оригінальний інвентар для днів або тижнів.

Далі, переконайтеся, що ви може пояснити будь-якої кредитної карти або чекової книжки, які могли бути вкрадені, та інформувати про це компанії-емітенти кредитних карт, скасуйте карти і повідомляти про них вкрали негайно. Крім того, зверніть увагу на такі речі, як паспорт і ідентифікаційну інформацію, реєстраційні документи для вашого автомобіля – речі, які не збираються бути очевидним, але може змусити вас труднощі при неправильному використанні.

Це список втрати важливо для інших, коли важкий аспект зломом спливає: Робота з монтажником вимог. Ніколи не забувайте, регулятор працює на страхову компанію, в той час як втрата регулятора може бути доброзичливою і доброзичливою, його робота полягає в зниженні витрат на його роботодавця. Він буде виступати з пропозиціями по заміні зруйнованих або вкрадені речі, він буде шукати виправдання, щоб не платити вам взагалі – можливо, ти був під застрахованої, не було заборонених замки, або більше. Перш ніж розглядати втрату регулятора, серйозно розглянути можливість отримання консультантом страхових випадків на вашому боці. Ви хочете когось, хто знає всі входи і виходи з правил страхування дивлячись на доповідь, що було вкрадено, що початковий позов було, і як зробити все це працює на вашу користь.

Нарешті, не забудьте зробити речі, щоб запобігти крадіжки, в першу чергу, заблокувати двері, зачинив віконниці, і пам’ятайте, злодії опортуністів. Вони йдуть туди, де цінностями є найлегшими добратися. Якщо він коштує більше, ніж за £ 150, збережіть квитанцію (бажано в сейфі) та серійний номер. Це робить його більш важким для забору. Якщо у вас є невеликі предмети цінності (предмети колекціонування, ювелірні вироби, антикваріат), приймати цифрові фотографії, покласти копії в цьому сейф і переконайтеся, що фотографії з мітками дати.