що робити у випадку дорожньо-транспортної пригоди

Південна Африка має високий рівень дорожньо-транспортних пригод і цілих 90% водіїв можуть розраховувати на участь у дорожньо-транспортній аварії на певному етапі свого життя, і кожен повинен бути готовим у будь-якому випадку. На щастя, є виділений автокатастрофі юристів і травми адвокатів для захисту наших інтересів.

Крім дорогих пошкоджень автомобіля, є дуже реальна загроза великі травми або навіть смерті людей, що беруть участь в аварії, будь то пішоходів, пасажирів і водіїв. Особисті адвокати травми будуть, в першу чергу, допомогти в з’ясуванні, хто повинен нести відповідальність за аварії і які претензії, якщо такі є, можуть бути встановлені відносно винної сторони.

Переконайтеся, що ви призначити верхню юридичної фірми польоту

Є присвячений автомобільній аварії адвокатів і особистих адвокатів травми мати справу з усіма аспектами аварії. Це залежить тільки від водія або потерпілої сторони підійти до авторитетної юридичної фірми для правильного виду допомоги і ради.

Як і у всіх нещасних випадків, вкрай важливо зберігати спокій; принести ваш автомобіль до повної зупинки, якщо він знаходиться в русі, і перемістити його повністю від дороги, якщо це необхідно. На цьому етапі дуже важливо швидко і спокійно визначити ступінь будь-яких тілесних ушкоджень і викликати невідкладну допомогу, якщо це необхідно.

Зібрати факти

Після пошкодження автомобілів були оцінені, переконайтеся, що ви зберете всі необхідні деталі водія і свідків на місці події – вони можуть бути покликані до суду повинно бути оскаржене випадку. Інформація повинна включати:

імена
Адреси
Телефонні номери
Ідентифікаційні номери
Опис порушника автомобіль
Наполягайте на номер транспортного засобу ідентифікатор автомобіля
Номерний знак

Дуже важливо, щоб ці деталі передані ваш адвокат аварії автомобіль, як тільки можливо.

Ніколи, ні за яких обставин, обговорювати аварії з ким-небудь ще, крім поліції і вашої автомобільної аварії або особистого адвоката травми. Часто буває важко змиритися з тим відповідальність або вина, коли в шоці, так випробуваний правило полягає в тому, щоб просто тримати ‘Мама’.

Це гарна ідея, щоб зробити фотографії, якщо у вас є телефон з фотокамерою, або зробити швидкий ескіз, де пасажири обох автомобілів були засаджені, як і де кожна машина була на дорозі в момент аварії, в тому числі напрямок подорожі. Створити прозору увагу на дату і час аварії, а також погодних умов. Це може виявитися безцінним повинна випадку звернутися до суду.

Подайте звіт про аварію

Якщо поліція не були викликані на місце події, вкрай важливо, щоб повідомити про аварію в найближчому поліцейській дільниці, незалежно від тяжкості зіткнення. Пам’ятайте, щоб роздобути як номер справи та копію поліцейського звіту, якщо це можливо. Ці предмети є обов’язковими інформації в будь-якій аварії претензії автотранспортний засіб і матиме вирішальне значення для вашої інформацією адвоката аварії автомобіля.

Далі, це питання контактування верхньої юридична фірма, що спеціалізується на політ дорожньо-транспортних пригод або травм і залишити його в руках експертів.