що робити страхових комісарів

Кожна держава в союзі має страховий комісар. Вони посадових осіб і, в деяких випадках, а також члени кабінету міністрів. На національному рівні вони представлені NAIC який, як передбачається узгодження порядку різних уповноважених діяти. Як можна помітити, є досить значні відмінності між різними державами. Але тому що це обумовлено поляризованого політичного ландшафту, NAIC менш корисна, ніж вона повинна бути. Вона була створена для отримання модельних законів та нормативних актів, які можуть бути прийняті державами, координації політики для регулювання страхової галузі. На жаль, законодавчі органи штатів воліють, щоб їх власні закони і чинити опір ідеї будь федеральної політики. Це означає щось на зразок лотереї в корисність уповноважених. Якщо вам пощастить, ви живете в державі, де демократ загальний підхід політики є захист споживача від експлуатації з боку страховиків. Якщо ви живете в Республіканське державне, є віра в силу вільного ринку і так мінімальні регулювання.

Так чому ви повинні подивитися на те, що ваш місцевий комісар робить? Відповідь падає на дві області. По-перше, комісар задає тон для конкуренції в державі. На регульованому ринку, комісар буде втручатися, коли він або вона думає, що це необхідно, спрямованої на заохочення місцевих страховиків конкурувати один з одним для вашого бізнесу. Якщо це відбудеться, то якість покращиться політики і премія тарифами буде зменшуватися. Це йде на користь вам. У нерегульованому ринку, держава по суті руки геть. Там немає спільних буде втручатися, якщо немає дуже чітких доказів угоди виправити ставки страхових внесків або сфальсифікувати ринку в деякому роді. Кількість дій RICO проти страховиків зростає, де прибуток піднімаються незаконним шляхом. Але дії в значній мірі обмежені демократ держав.

По-друге, члени комісії загальне резюме, щоб допомогти вам. Це відбувається в двох формах. Там, як передбачається, експертні рекомендації, які допоможуть вам знайти страховку, і всі регіони працюють скарг процес покликаний дати вам кошти, якщо ви можете довести, що ви постраждали втрат. Насправді, рада сторона завжди менш корисні, тому що вони не в бізнесі діяти в якості агентів з продажу для будь-якої страхової компанії. Поради завжди дуже загальне. Скарги сторона більш корисно, тому що він може дати вам ліки швидше ніж того, щоб боротися з вашим шляхом через суд. У кращих держав, результати досліджень у практику страхових компаній публікуються, показуючи, як багато скарги були направлені один проти компанії і скільки було залишено в силі. У найгірших держав, ніяка інформація не буде опублікована і у Вас немає ніяких вказівок на надійність місцевих страховиків, коли ви отримуєте авто страхування котирування і почати намагатися вирішити, які являють собою гарне співвідношення ціни і якості.

Це завжди простіше знайти найкраще справа, коли у вас є доступ до детальної інформації про всі страховиків даючи вам цитату. Якщо ви знаєте, деякі компанії мають погану репутацію, з численними скаргами підтримав, ви можете взяти ваш бізнес в іншому місці. Так, при пошуку нових страхування автомобіля, перевірити департамент вашого штату або Управлінням Страхування сайту. Ви можете знайти деякі дуже корисної інформації.