що робити після автомобільної аварії

Незважаючи на те, що дорожньо-транспортні пригоди є більш основному відбувається в зимовий час, те, що ви повинні управляти після цього сталася аварія ніколи не змінюється. Ясно, що це важко думати чітко після включення в аварію. Тому важливо знати заздалегідь, ви опинилися в автомобільній аварії, що ви повинні зробити в першу чергу і які питання можуть бути необхідні для відповіді. Цей контрольний список призначений, щоб допомогти вам дізнатися, що ви повинні зробити після того, як потрапив в автомобільну аварію. Важливо, що ви будете виглядати більш його відразу ж, а потім з типу його і зберегти дублікат з вами у вашому носії.

Встановити ступінь зносу або шкоди

Спочатку ви повинні спробувати, щоб тримати себе спокійно і не нервувати. Тривога може виразно зробити іншим тривожним і подія може стати ще гірше. Ситуація потребує дуже незворушним окремих з’ясувати ступінь зносу і з’ясувати, чи є якісь негативні моменти вимагають миттєвого лікарських допомоги.

Реєстрація заяви автомобільної аварії з поліцією

Навіть у дуже слабкий нещасний випадок це дуже важливо, щоб переконатися, що є законні заяву аварії. Ви не повинні відмовлятися від місця ДТП до повного заява подається поліції.

Розмовляти по автомобільній аварії виключно з поліцією

Це може бути важко, щоб запобігти говорити про те, що якраз тільки відбулося, з усіма все струсонуло, але це також може зробити вас не розмірковував гостре і швидко про те, що тільки що відбулося. Важливо, щоб обмежити ваша розмова аварії і не визнавати будь-яку помилку або відповідальності. Ви повинні говорити на рахунок аварії з вашим страховим агентом і поліція виключно.

Отримати дані

Це одне те, що більшість людей знають, що вони повинні управляти, але часто забувають після аварії протягом однієї причини або інший. Важливо, щоб отримати номери телефонів, імена та адреси кожного залучена зокрема автомобільної аварії. Опис транспортного засобу, реєстраційний номер і знак також може бути корисною, але переконайтеся, що ви, а досягти їх авто страхової компанії постачальника і номер транспортного засобу аутентифікації їх авто. Не просто припустимо, що число реєстраційний знак буде достатньо, тому що більшість страхових андеррайтерів тільки записи типу авто і номер транспортного засобу аутентифікації, а не кількість реєстраційний знак.

Ваш телефон страхової компанії

Ваш телефон автоматично страхового агента або номер підтримки компанії негайно, навіть на місці ДТП з поліцією, якщо існує ймовірність. Часом поліцейський може дати вашому авто страхового агента або компанії більш конкретні і точні типи даних, а не даних, які ви, можливо, не відповідним подачі, тому що ви дійсно від налаштовувалася автомобільної аварії. Це може бути в змозі дати вам економити багато вашого дорогоцінного часу опісля, в той час як ви будете чекати для вашої претензії повинні бути оброблені.