що робити, коли, дивлячись у гарантований медичного страхування

Отримання медичного страхування буде легким для деяких людей і важко для інших, які мають певні захворювання або проблеми. Якщо ви когось, хто була відхилена раніше для покриття, у вже існуючі стану здоров’я або з якої-небудь іншої причини, і ви не в змозі отримати медичну страховку, ви повинні поглянути на отримання гарантованого медичного страхування. Якщо ви в даний час працюєте, ви можете почати, звернувшись до вашого роботодавцю і попросити про медичної страховки, яку вони пропонують. Якщо ваша медична страхова компанія через свого роботодавця не пропонує покриття для ваших вже існуючих умов (и), ви можете подивитися на гарантоване медичне страхування як іншої альтернативи загальному медичному страхуванню.

Визначення гарантованого страхування полягає в дозволяють людині отримати медичну страховку незалежно від їхнього віку, статі та інших факторів, які зазвичай розглядаються при отриманні медичної страховки. Залежно від стану в якому ви живете, ваша страхова компанія буде виглядати на всіх областей вашого загального здоров’я. Багато роботодавців, які мають від 2 до 50 співробітників визначаються як малого бізнесу та їх медичне страхування відрізняється від тієї великої компанії більше ста співробітників буде пропонувати своїм працівникам. Є кілька компаній, у багатьох державах, які пропонують більше, ніж федеральний закон говорить, що вони можуть запропонувати.

Гарантована медичного страхування відмінно підходить для тих людей, які не змогли отримати медичну страховку, пропонуючи їм знижки на медичне обслуговування, що вони збираються отримати. Ви зможете використовувати РРО, ОПЗ і дисконтних послуг для Вашого здоров’я охоплення. Це означає, що ви зможете використовувати лікаря, що ви знайомі з або ви повинні будете використовувати лікаря, що компанія медичного страхування створена, щоб бути всередині своєї мережі. Перш ніж ви вирішите, який тип медичного страхування, щоб піти з, зверніться до лікаря, який вони з підписаним, якщо вони навіть підписав контракт з будь-якої конкретної компанії медичного страхування і якщо вони є, що зв’язатися з медичної страхової компанії першим і перевірити, якщо вони перераховані. Коли ви зв’язатися з ними, не забудьте дізнатися, скільки вони дозволять вам мати при вступі до лікарні по будь-якої причини, то, що вони обмежити вас в при відвідуванні невідкладної допомоги або скільки візитів до лікаря, що ви маєте право на при отриманні їх медичного страхування. Останнє питання має бути про попередні захворювань. Це може бути досить обширним в розмовах і, отже, повинна бути останньою частини вашого дзвінка. Якщо ви не хочете йти через клопоту занадто багато питань, коли мова йде зі страховою компанією, якщо у вас є вже існуючі умови, ви можете задати їх в першу чергу, якщо вони покривають їх, і якщо вони це зроблять, як довго це перш ніж ви зможете отримати допомогу за цієї умови, і в багатьох випадках, це буде рік, перш ніж вони будуть покривати будь-які витрати на неї. Якщо, ви ніколи не бачили лікаря у термін від 2-х років до встановлення медичного страхування, однак, ви будете мати, щоб довести це, перш ніж ви зможете отримати будь-яку турботу на ньому. Це може статися, зв’язавшись всі ваші лікарі і просять заяви про це. Лікар зможе дати вам лист, щоб показати вашу страхову компанію, що ви не отримали догляд за вже існуючі умови.