що робити, коли ви втрачаєте і свою роботу, і ваше здоров’я плану

Медичне страхування стало гострою проблемою кнопку в політиці США. З Вашингтоном деякий прогрес у реформі охорони здоров’я, це залишає американців розділити на три табори. Хоча за різними оцінками, здається, до 50 мільйонів не можуть дозволити собі приватне медичне страхування. Золоту середину, це допомогти тим, хто дійсно заробляють достатньо, щоб платити за деякі приватного страхування здоров’я, а потім там, AOS зручна група, роботодавці надають медичну страховку. Переміщення з одного табору в інший, можуть бути болісними. Це, AOS різниця між спокою і безпеки, з одного боку, і боротися і турбуватися про інших. Тому що це може бути серйозним шоком для сім’ї втратити покриття здоров’я, поданих роботодавцем, Конгрес ввів Консолідований бюджет Омнібус примирення закону (COBRA) у 1986 році. Назва може здатися не важливим, але закон виявився життєво важливих реформ, щоб дозволити сім’ям мостом між надаються роботодавцем і приватного страхування здоров’я. Майже всі підприємства працює 20 або більше, повинно приєднатися до схеми і розповісти своїм співробітникам про свої права.

COBRA доступна для більшості тих, хто втратив надаються роботодавцем страхування, будь то припинення, звільнення або добровільного припинення. Вона також може застосовуватися, коли люди втрачають годинник і більше не підходить під описи плану здоров’я, пережити розлучення або втратити кришку через смерть чоловіка або батька. Парасолька захисту триває до вісімнадцяти місяців і в звичайному випадку. Якщо член сім’ї не буде, захист може поширюватися на двадцяти дев’яти місяців. Якщо умови не будуть виконані, екс-співробітники мають право купити медичну страховку на групові тарифи. Це більше, ніж вартість плану управляють своїми роботодавцями (плюс 2% плата за обслуговування), але менше, ніж вартість приватного страхування. Покриття обчислюється з дати зайнятості завершується. Якщо там, AOS затримка здачі COBRA політики в місці, страхові внески повинні все ще бути оплачені з дати трудові відносини були припинені. Іноді це може бути досить велика одноразова знайти. Політика COBRA закінчується, коли колишній співробітник або член родини отримує ще один план медичного обслуговування, виплати не проводяться на політику кобра, або термін охорони закінчується. У чому перевага? У той час як, в силу AOS, застрахований та сім’ю отримати ті ж основні права, що відповідно з роботодавцем, AOS плану.

Схема COBRA працює добре, забезпечуючи субсидованих перепочинок протягом якого люди можуть знайти нову роботу в плані медичного обслуговування або з окладу, який може підтримувати приватний кришку здоров’я. На жаль, із зростанням безробіття по відношенню до 10%, то, AOS все більш важким для людей, щоб знайти нову роботу. Таким чином, як заощадження закінчилися, сімей кидають охоплення групи COBRA і незастрахованих в статусі. Це, AOS сумний факт життя, що якщо сім’я не може дозволити собі премії COBRA, вона не може дозволити собі приватну страховку здоров’я. Найкраще місце, щоб ходити по магазинах навколо для заміни кришки в Інтернеті. Термін страхування здоров’я може бути економічним способом, щоб заповнити пробіл до повного охоплення не може бути відновлена. Будемо сподіватися, що економіка буде забрати і більше робочих місць прийде. Оскільки економіка оживає, більше буде в змозі знайти доступні онлайн медичного страхування.