що робити з квитками

Кілька років тому було проведено опитування за участю тисяч реальних людей різного віку. Вони поставили низку запитань про різні транспортних засобів на дорогах. Одним з найбільш цікавих результатів було переконання, що виробники завжди вкладаються більш потужні двигуни в червоних автомобілях. Здається, що середня людина помічає червоні автомобілі, оскільки вони масштаб зображення повз в 100 миль / год Це також призводить до міської міф, що страховики встановлюють більш високі тарифи на червоні машини. Справді, колір, як правило, ігнорується. Страховики досить нудно, що шлях. Справжні причини більш високі ставки марки і моделі. Спортивні автомобілі мають вищі рейтинги, тому що їхні водії їздять швидше і аварії в речі частіше. Запитайте психолога про колір червоного, і ви почуєте все про асоціацію з хвилюванням. Можливо, більш важливо, червоний отримує ви помітили, навіть співробітники ДАІ, які більш імовірно, щоб дати вам квиток. Так, тому що покупці, які вибирають червоні зазвичай повні тестостерону або намагаючись пригадати, що це було схоже, щоб бути молодим, всі ці автомобілі їздити швидше і необачно.

Так що, коли вас зупинили для рухомого порушення, ви посміхаєтеся, плазувати і бажаємо Вам жили в бананову республіку, де швидкий хабар б бачити вас на вашому шляху. Незважаючи на всі зусилля, щоб з’явитися чуйний на твою милість тире в лікарню, квиток виходить з книги. Ви зціпити зуби і дякувати офіцера, відганяючи ретельно, щоб уникнути подальших неприємностей. Що ви повинні робити? Більшість страховиків збільшити премії, коли ви збираєте квиток. За винятком деяких слухатиме пояснень. Якщо ваша милість тире в лікарню може бути представлений як реальний, ви можете отримати деякі симпатії та відстрочку виконання. В іншому випадку ви в судовій системі. Боротьба квитки означає найму адвоката і так тільки коштує ваш час, якщо ви можете втратити свою ліцензію, а потім зіткнутися з ще більш високою премії, коли ви повернетеся до водіння. Але є ще один шлях, щоб досліджувати. У деяких штатах є програма драйверів поліпшення. Якщо ви берете квиток з чотирма або менше очок, ви можете добровільно пройти курс розроблений, щоб нагадати вам, як безпечно керувати автомобілем.

Це трохи схоже на курси управління гнівом. Ви або пройти близько 6 годин навчання з сертифікованим інструктором, або, якщо вам пощастить, є онлайн-курс з тестами, щоб пройти. У державах, які пропонують ці курси, вартість навмисно підтримується низьким, щоб спонукати людей погодитися. Таким чином, ви заплатити штраф плюс збір в розмірі близько $ 100. Це, як правило, менше, ніж очікувалося підвищення ставки премії. В якості нагороди за перепідготовку, точки видаляються. Перш ніж ви отримаєте дуже схвильований, це тільки варіант для квитків з невеликою кількістю очок, і ви не можете пройти ці курси кожен місяць або близько того. Ви можете отримати лише точки зняті, якщо ви триматися подалі від неприємностей протягом року і більше. Це хороші новини, коли цінова пропозиція з автострахування прийти на оновлення. Страхування автомобіля є досить дорогим, не турбуючись про точки на квитки. Завжди перевіряйте стан для програми, щоб уникнути їх.