що робити відразу після автомобільної аварії

Автомобільної аварії є подією, ви ніколи не зможете підготувати достатньо для, але для більшості людей, водіння на дорогах є одним з найбільш ризикованих речей, які вони коли-небудь зробити у своєму житті. За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), майже 34 000 чоловік були вбиті в більш ніж 5,8 мільйона аварій у 2009 році * (* оціночні дані).

Ось список того, що робити після автомобільної аварії, щоб зробити ситуацію для себе та інших навколо вас легше.

Оцініть ситуацію, хоча це природно для паніки, сердитися, відчувати себе винуватим чи потрапити в стан шоку відразу після автомобільної аварії, постарайтеся залишатися якомога спокійнішим, приймаючи глибоких вдихів. Якщо ваш автомобіль блокує дорогу, перемістіть його в сторону (в деяких штатах переміщення транспортного засобу з місця аварії може бути заборонено до дослідження закінчені, так що це добре, щоб читати ваші державного права над цим), якщо ви або ваш пасажирів застрягли в машині, включення аварійної світлової та телефонуйте 911 відразу.

Дайте лікаря ‘пріоритетів визначити ступінь травм Вам і іншим водієм. Перевірте пасажирів у машині, щоб побачити, якщо хто-небудь потребує термінової медичної допомоги. Якщо вони це зроблять, викликати швидку допомогу відразу. Життя і здоров’я важливіше, ніж пошкодження автомобіля.
Розслідуванню пошкодження автомобіль / нерухомість – попередити інших водіїв на дорозі, поставивши помаранчеві конуси або інші ознаки надзвичайного навколо місця аварії. Перевірте попереднє пошкодження транспортних засобів, що беруть участь в аварії. Хоча там можуть бути приховані пошкодження, які проявляться з часом, початковий шкоди дасть вам уявлення про те, чи є процес претензій з обох сторін буде необхідно чи ні.

Чи не покласти провину на даному етапі-Можна було б спробувати призначити вини або визнати себе винним відразу після автомобільної аварії, але його краще мовчати, і нехай поліції розслідувати цю справу. Якщо вам потрібно сказати, робити це тільки з співробітниками міліції. Є висока ймовірність того, проте, що поліція не може перешкодити, якщо обидва водії могли відігнати на своїх машинах після автомобільної аварії. Якщо це відбудеться, переконайтеся, що ви йдете в поліцейську ділянку, щоб подати рапорт автомобіля інциденту відразу після автомобільної аварії.

Запис стільки місця події, як ви можете – зробити фотографії, робити позначки, малювати діаграми, записувати очей свідків і записати дату, час і погодні умови в момент аварії. Можливо, вам доведеться подати позовну заяву або боротися з однією пізніше, так що ваші записи будуть довести, дійсно зручно в поліцію і ваше авто страхової компанії в той час.

Обміняй свої ім’я, адресу та номер ліцензії і страховки з іншим водієм-Це те, що обов’язково має бути зроблено відразу після автомобільної аварії, так що ви не до кінця з великим медичним / авто-магазин законопроект, який повинен бути затребуваним і відсутня з вини партії.

Повідомте ваші страхування Повідомте ваше авто страхової компанії відразу ж. Пам’ятайте, чим раніше Ви повідомите про подію владі, після автомобільної аварії, тим менше шансів на факти спотворюються в більш пізні терміни.

Використовувати допомогу вашої страхової компанії – Буксирування Вашого автомобіля від місця події, оренда до запасного автомобіля отримує ваш відремонтовані, або допомоги зі списком сертифікованих майстерень, які можуть проводити ремонт Вашого автомобіля, використовуйте ваше авто страхової компанії, щоб допомогти вам , як ви могли б бути занадто приголомшений після автомобільної аварії виробити ці речі.

Запустіть претензій процеси-Переконайтеся, що ви знаєте, що включено у вашу політику, а що ні. Чи є пошкодження досить великий, щоб заплатити вашої франшизи, отримуючи переваги від суми позову? Отримайте вашу власну оцінку фізичного пошкодження транспортного засобу, збирати медичні рахунки і, якщо ви все у вас є точна цифра претензію, подати позов. Не поспішайте приймати першу пропозицію компанії автострахування робить до вас після автомобільної аварії. Якщо взяти одну занадто швидко, ви могли б закінчити з знаходяться на розгляді законопроектів, які мають бути врегульовані зі своєї кишені.

Переважне мер-Тримайте вашу медичну інформацію, ваша страховка, медична аптечка, помаранчеві конуси або інші сигнали лиха, і на довгій мотузці в багажнику вашого автомобіля зручно. Це завжди гарна ідея, щоб зберегти хороше авто страхування на вашій політиці. Висока кількість відповідальності, зіткнення, незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів покриттів, все зробити ваше життя простіше в разі, якщо ви потрапили в автомобільну аварію.

Тільки в США налічується близько шести мільйонів аварії авто щороку. Хоча ви можете бути відмінним водієм, це завжди гарна ідея, щоб бути готовим до будь-яких несподіванок. Є висока ймовірність того, що раптовість падіння курсу може залишити вас почуття кайфом і в сум’ятті, що робити після автомобільної аварії, так зробіть копію цього списку і зберігайте його в безпечному місці у вашому автомобілі для довідкових. Сподіваюся, що ви ніколи не повинні використовувати його, хоча!