що приватне страхування автомобілів

Приватний прокат автомобілів відрізняється від ліцензованих таксі або громадському обслуговування транспортних засобів, таких як міський або міжміський автобус. Це автомобіль, який вироблений або адаптовані для сидіння менше дев’яти пасажирів і поставляється з драйверами для громадського прокату з метою перевезення пасажирів.

Приватне страхування прокат різних видів страхування, конкретно спрямованих на транспортних засобах, які використовуються для приватного найму за плату або винагороду. Він відрізняється від державного страхування автомобіля прокат використовується для таксі, які мають ліцензію для громадського автомобілів, таких як Чорний кабін в Лондоні.

Основна відмінність між приватної і суспільної прокат автомобілів прокат, що приватний прокат автомобілів замовляється до подорожі, це не можливо, щоб викликати приватний прокат автомобілів на вулиці. Трощенням для бізнесу або для оренди переслідуються за законом.

Приватні транспортні засоби прокат також забороняється реклама, відображення або означає, що вони за наймом, на відміну від чорного таксі, які мають відомі, Äòfor автомобілів, АТ Світловий знак на транспортному засобі. Юридично (Лондон) це тільки Чорний кабін, також відомий як Вагони Hackney який може бути зупинений, вітали, і забрати тарифів платних пасажирів з вулиці.

Оператори приватних транспортних засобів прокат зобов’язані мати ліцензію оператора, який має бути відображений на власника ліцензії, AOS місце діяльності. Ліцензія буде необхідно страховиками при застосуванні приватного страхування автомобілів.

Всі приватні транспортні засоби прокату вимагають ліцензії на транспортний засіб, який інформує клієнтів, що транспортний засіб, Äôfit для використання, АТ.

Водій, AOS ліцензії також потрібно, який відрізняється від персонального водійські права. Приватний водій автомобілів, AOS ліцензії отримують водій проходження перевірок, таких як доказ права на роботу у Великобританії, що вони пройшли медичне обстеження і мають підвищену кримінальної перевірки відомостей запису. Всі ці заходи були введені в дію, щоб допомогти захистити населення від незаконних операторів. Ліцензія / значок повинен носити в будь-який час, коли працює. Водії, які не в змозі носити приватний наймання водіїв значок в ясній і наочній формі залучаються до судової відповідальності.

Приватні транспортні засоби прокат використовується для весіль і похоронів, звільняються від приватного правила прокату, однак, вони вимагають відповідної страховки автомобіля.

Всі приватні транспортні засоби прокату повинні мати правильне особисте страхування автомобілів, нездатність зробити це є злочином, який переслідується за законом відповідно до Закону про дорожній рух 1988 року. Це може означати, штрафні очки на водієві, AOS ліцензії, позбавлення права на керування транспортними засобами та / або штрафу. Тому, вкрай важливо, і правові вимоги, щоб всі приватні транспортні засоби прокат мати правильну страховку.

Є багато різних типів приватні послуги прокату і операторів. Вони варіюються від лімузини до туристичних гідів і компанії, які пропонують трансфери в аеропорт, забрати вас з супермаркету або взяти вас до і з ночі. Всі повинні мати відповідні ліцензії та приватне страхування автомобілів і потрібно буде попередньо замовити або особисто, або по телефону. При замовленні оренди автомобіля приватний оператор зобов’язаний запитати деталі, такі як ім’я людини, час і місце проведення пікап, призначення та номер контактного телефону. Люди, що замовляють приватне оренду транспортного засобу повинні також інформувати операторів чи є у них спеціальні вимоги, такі як наявність собаки-поводиря. Невиконання бронювання операторами може привести до судового переслідування.