що потрібно звернути увагу, коли робиш порівняння страхування автомобіля

Є сотні компаній, онлайн і оффлайн, які пропонують страхування автомобіля. Як ви знаєте, який краще і надійніше до вашого здорового глузду, досвіду і переваг. Але якщо у вас немає ніякого фону на ньому взагалі, вам краще покладатися на те, ваших батьків або пропозиції старця є. Але це не завадило б з’ясувати для себе плюси і мінуси деяких варіантів. У вас немає такої розкоші, ці люди робити важкі рішення від вашого імені надовго. І якщо ви вірите, що це важко йти про страхування автомобіля порівняння, за допомогою сучасних технологій пропозиціями, що більше не є причиною для стресу.

Існують сайти, ви можете звернутися до необхідної інформації для як премій, охоплення, джерело, довжина оплати і так далі. І є інструменти і програми ви можете завантажити для швидкого ознайомлення, навіть якщо ви не підключені до мережі. Ви можете також отримати доступ до каталогів для місцевих страхових компаній і створили інтерв’ю, що їхні продукти та послуги. І якщо ви заплуталися, просто пам’ятайте наступні моменти для порівняння, що ви повинні дати значення.

. Страховик рейтинг. Це покаже, наскільки фінансово стабільній компанії, яку ви, розташоване з є, з точки зору боргів, кредитів і активів. Їх здоров’я, що буде гарантувати фінансову підтримку ви попередньо платять. І якщо фірма не відображає А.М. рейтинг між + і B +, ви повинні дивитися на інші варіанти.

б. Франшиз. Це відноситься до того, скільки ризиків і витрат аварії або страхового випадку ви взяти на себе в майбутньому. Якщо ваша страхова компанія надає вам з політикою, яка має високі франшизи, то в кінцевому підсумку у велику біду, що було б очікувати. Зверніть увагу, що ви не можете уникнути франшиз. Так що вам краще придбати страхування автомобіля, який змушує вас платити за суму, яку ви можете собі дозволити.

C. Межі. При виконанні порівняння страхування автомобіля, а також стежити за тим, що ви також звернути увагу на обмеження, так як це еквівалентно страхових внесків. Якщо ви берете на більш низьких щомісячних страхових внесків є, є можливість ви також будете пожинати нижньої страхового покриття.

D. Зручність. Погляньте на особливості страхування автомобіля опцій в даний час представлені. Як вони йдуть про платіжні операції? Вони дозволяють отримати доступ до вашої політиці в Інтернеті? Лі покриття тягне за собою халяву? Чи можете ви зробити автоматичне проект банку для звинувачень? Чи безкоштовний номер ви можете використовувати для довідки або питання? Всі ці важливі аспекти, які гарантують максимальну задоволеність. І якщо ви не можете сперечатися, що з компанії, яку ви платите, ви могли б також перейти з вашої варіант.

é. Додатковий захист. Було б здорово, якби ви могли знайти страхову компанію, яка дозволяє отримати інші страхові послуги для політики, яку отримують за нижчою ставкою, в якості додатків такої. Просто тому, що вони не першої необхідності, не означає, буксирування і заміна авто не важливі. Так що тримайте ваші очі відкритими для цієї характеристики.