що потрібно для комерційного покриття відповідальності, що є обов’язковою

Слабкий сервісної компанії рідше мають позовом проти нього, ніж завод-виробник? Ні, але це поширена помилка серед офіс-бізнесу. Справа в тому, в динамічній і складної бізнес-клімату сьогодні, підприємства малого і великого, офісні чи фізико-трудомісткий, всі однаково сприйнятливі до різних претензій.

Як правило, з комерційною страхування відповідальності, чотири типи претензій покриті: тілесні ушкодження; майновий збиток або збиток; травми, такі як брехня і наклеп, а також рекламних травми. У той час як комерційне страхування відповідальності є досить недорогий, витрати на захист претензій немає, і якщо компанія не має достатніх комерційних страхування відповідальності, то, можливо, доведеться платити за рахунками. Це, у свою чергу, може призвести до фінансових труднощів або банкрутства. Комерційне страхування відповідальності платитиме за весь збиток, судові витрати та врегулювання звинувачень до політики обмеження.

Комерційне страхування відповідальності для офіс-бізнесу є абсолютно необхідним для фінансового планування, іпотечні брокери, медичні кабінети, архітекторів та інженерів, щоб назвати декілька. Занадто часто, проте, власник бізнесу відмовиться від страхування відповідальності, з тим щоб знизити експлуатаційні витрати. Це може врятувати компанію гроші на виплати премій, але вона також демонструє активів бізнесу платити за збиток, у разі визнання відповідальності, а також витрати на юридичні послуги оборони, незалежно від того, чи здійснюється бізнес визнаний винним чи ні.

Власники малого бізнесу може зайняти кілька активні кроки до скорочення їх витрат на страхування, у тому числі:
Придивіться до цін: Бізнес покриттів страхування відповідальності діапазону компанії; читайте на що покриває, а що ні. Огляд політики Проекти від декількох страховиків і порівняйте ціни.
Розглянемо політики власника бізнесу (ПБ): Замість того щоб купувати окремі види страхування від різних компаній, розглянути питання про придбання пакета політики. Це допоможе виключити дороге дублювання пільг і, в деяких випадках надаються спеціальні тарифи на запакованих політики.
Залучити фахівця Брокер: Якщо малий бізнес працює в ніші, він буде часто вимагають спеціалізованого страхування для захисту від унікальних ризиків. Страхові брокери будуть знати, що покриття необхідні для бізнесу і знати, куди йти за кращі ціни.

У деяких випадках, працюють без страховки не варіант. Федеральні і закон штату вимагає деяких підприємств, щоб мати охоплення страхування відповідальності, називають страхової компенсації працівникам. Крім того, деякі держави також вимагають автострахування. Як правило, це забезпечує покриття травми, пошкодження або крадіжки на належать компанії транспортних засобів, а також для співробітників, які можуть бути залучені в аварію під час водіння особистого автомобіля в компанії бізнесу.

Власники бізнесу можуть також придбати спеціалізовані, додаткові покриття, характерних для їхньої галузі. Насправді, існує цілий ряд продуктів і послуг, які доповнюють Комерційне страхування відповідальності для офіс-бізнесу. До них відносяться:
Директорів та посадових осіб – це захищає директорів і посадових осіб від претензій передбачуваного недбалого поводження, скоєних в їх ролі в якості директора або посадової особи.
Помилки і пропуски – захищає окремих осіб і організацій від претензій професійна недбалість і помилки або упущення у професійній діяльності.
Парасолька / Надлишок Відповідальність – це забезпечує додаткове покриття при страхуванні обмеження на основні політики перевищені.

Додаткові покриття пропонують додатковий рівень захисту і призначені для задоволення унікальних потреб. Для власників малого бізнесу, які не хочуть витрачати додаткові гроші, комерційне страхування відповідальності є хорошим покриттям, щоб почати с. При пошуку належного покриття, агент може допомогти оцінити, що найкраще задовольнити потреби малого бізнесу.