що пам’ятний срібний долар

Коли справа доходить до прийняття пам’ятних срібних долара, жодна країна не робить це частіше, або робить це краще, ніж у Сполучених Штатах Америки. Майже кожне велика подія, випадок або важлива особа мала пам’ятний срібний долар розроблений і карбували на його честь. Це те, що робить США таке чудове місце, щоб жити, а також те, що тримає нумізматів, любителів і професіоналів, щасливою і постійно по магазинах для своїх улюблених нових або старих пам’ятних срібних долара.

Пам’ятні доларів були приблизно з часів римлян. У них є справжні звертаємося до них не тільки через складну майстерність, яка входить до їх дизайні, але і в силу їх історичного значення. Деякі з найбільш популярних пам’ятних срібних доларів включають статуї Свободи, Олімпійська, УСО, Ейзенхауер, Конституція, Вест-Пойнт і багато іншого.

популярні минулому пам’ятні срібні долари

• Пам’ятні олімпійські 2-шт набір – Це безліч є першою американської олімпійської Coin Set-небудь, і складається з 0,900 штраф срібних доларів для 1983-S і 1984-S Олімпіаді в Лос-Анджелесі.
• Конституція 1987 Пам’ятні Срібний долар є 90%, що срібна монета була викарбувана в Сан-Франциско, та віддає належне Конституції зі словами Конституції США 200-РІЧЧЯ у верхній частині монети 1787 і 1987 LIBERTY на дні.
• 1991 Гора Рашмор срібний долар зображує напис гори Рашмор на лицьовій стороні монети зі свободою на верхній і лавровим вінком на нижній і слова GOLDEN право РІЧЧЯ нижче малюнок гори Рашмор, щоб відсвяткувати 50-річчя.
• West Point двохсотріччя пам’ятних срібних долара є картина знаменитого Вест-Пойнта на лицьовій стороні монети 1802 і 2002 LIBERTY прямо над картину.
• 1979 Сьюзен Б. Ентоні срібні долари є монети з 0,750 0,250 міді та нікелю і викарбуваних в Денвері, Філадельфії і Сан-Франциско. Вони є першим дрібна монета долар розміру, а також перший з конкретним жінки.
• Срібний долар Ейзенхауера набір 11-ПК набір доларах Ейзенхауер, який також включає Двохсотрічна монет. Це були останні великого розміру доларів, які повинні були бути карбувалися і були завершені 1971 по 1978 рік.

Хоча це, здається, лише короткий перелік пам’ятних доларів, ви знайдете там ще багато на вибір, і вони знаходяться в найрізноманітніших стилях і ціни діапазонах.

нової і останньої пам’ятної

2009 приносить нумізматів і громадськості в цілому дуже спеціальний пам’ятний срібний долар в Срібний долар Пам’ятні Лінкольна. Монети, щоб відсвяткувати 2000 років з дня народження Авраама Лінкольна. Хоча тираж буде тільки на 500 000 монет, вони будуть також використовуватися, щоб зібрати гроші для двохсотріччя комісії Авраама Лінкольна. Лінкольн монети становить 90% срібла з портретом Старий Ейб розроблений Джастін Кунц. На реверсі монети зображено лавровий вінок разом з останнім 43 слів знаменитого Геттисберге адресу Лінкольн разом з підписом Лінкольна. З точки зору інвестиційних цілей, це долар виглядає мати задатки того, щоб бути чудовим доповненням до будь-якого портфелю.