що основою … успішного страхування agency_

Це зовсім дивно для мене, що більшість страхових агентів сьогодні не мають ні найменшого уявлення про реальну причини, чому вони не в змозі стабільно заробляти $ 100 000, $ 200 000 або набагато більше продавати страховки, або їх фінансових послуг. Здається, що все, що я чую: “Я не можу знайти хороший джерело потенційних клієнтів!” “Веде я отримую просто немає жодного хорошого”, “провідна компанія я використовую не може поставити мене з досить продажів! веде! “” веде старі і вже писали іншим агентом! “” Все веде я отримую тільки покупців, які шукають ціну! “” призводить тільки я отримую людей з проблемами здоров’я! “” Всі люди, які приїжджають в моїх семінарах тільки Lickers тарілці! “” Я біг з друзів і сім’ю, щоб продати! “Майже кожен агент вважає їх проблема просто відсутність веде!

Кожен з цих препаратів не бачачи загальної картини … І, дійсно невдала частина в тому, що навіть після того, прочитайте цю статтю більшість з них все одно не отримати його. Але це нормально, тому що якщо ви зробите це, ви будете мати явну перевагу над усіма ними!

Давайте почнемо з самих основ. Чи згодні ви, що успіх (чи неуспіх) Вашого агентства залежить від вашої здатності постійно бути на очах у людей, які хочуть купити ваші товари та послуги? Тоді, чому ти спираючись на чужій для цієї критичної функції ваша організація? І, чому ти покладатися тільки на одну сторону (або, в кращому випадку двома способами) для створення своїх потенційних клієнтах?

Якщо, ви не отримати повний контроль над цієї найважливішої функції вашого бізнесу самостійно, вам доведеться погодитися на середній дохід на всю вашу кар’єру страхових продажів!

Якщо б ви були розглянути найбільш успішним агентством (або будь-який інший успішної компанії – незалежно від типу продукту або послуги, які вони продають), ви виявите, що всі вони мають ефективної системи постійно донести свою своїх клієнтів, перспективи, друзями, і все в їх місцевості. Вони постійно доставки …

«Право повідомлення, до потрібних людей в потрібний час!”

Чи знаєте ви, що це називається? Це називається маркетинг! І, це відсутність міцної основи маркетингу, який є основною причиною, чому більшість страхових агентів і консультантів не в змозі стабільно заробляти $ 100 000, $ 200 000 або набагато більше продавати страховки (або їх фінансові послуги). Простіше іншому …

маркетингу є єдиною функцією, у вашому бізнесі, який приносить клієнтам … виробляє продажів … і генерує прибуток!

Поки ви не взяти під контроль і створити маркетингову програму, яка генерує безперервний потік потенційних клієнтів, ви будете боротися, щоб заробити на життя в страховій продажів! Якщо ви хочете стабільно заробляти шестизначні доходи, ви повинні почати думати про себе, як маркетолог страхових продуктів, а не страхового агента або фінансового консультанта.

Не обманюйте себе, вважаючи, що мова йде про ваших знань, облікові дані, вашої продукції, вашої компанії, ваших послугах, або ваш навичкам продажів. Всі ці речі зовсім марні, якщо у вас немає навичок маркетингу, щоб отримати потенційних клієнтів, щоб поговорити з вами.

коли у вас є послідовна система маркетингу …
Перспективи зв’яжемося з вами … замість вас ганятися за ними!

Сумна істина для більшості агентів в тому, що їхні компанії, менеджерів, рекрутерів і тренерів продажів не розуміють критичну п’єси маркетингу участь у вашого загального успіху продажів. Отже, більшість агентів тільки вчив (або дано) один або два незначно ефективних шляхів стимулювання веде! І, зрештою, коли один з цих способів, з якої причини, сповільнює або припиняє працювати, агент боротьбу і в підсумку залишає бізнесу.

Це дуже сумно. Хоча Є багато організацій навчанні агентів все, що вони коли-небудь хотіли знати про страхових продуктів, торгових презентацій і закриття методів, дуже небагато, якщо такі є, навчити їх, як отримати і зберегти багато клієнтів.

Маркетинг є безперервний процес перебування в контакт зі своїми клієнтами, перспективи, друзі, родичі і все у вашому районі, так що вони бачать вас, як фахівця і надійним ресурсом … тому, коли виникне така необхідність, вони будуть думати про вас і закликаємо вас ! Вони будуть купувати у вас знову і знову, на довгі роки! І вони буду називати всі вони знають до вас. . (Маркетинг включає в себе набагато більше, ніж просто відправка рекламних листів і працює кілька газетних оголошень)

створити послідовну маркетингову кампанію
На самому початку, щоб почати роботу, більшість препаратів, необхідно закликати своїх друзів, сім’ї, родичів і всі вони знають про допомогу. Крім того, вони, можливо, буде потрібно придбати веде, використання телемаркетингу, або підписатися на розсилку з компанією, яка надає веде! Однак, оскільки більшість агенти з’ясували, ці підходи, щоб привести покоління тільки короткострокове рішення довгостроковій проблеми.

Якщо ви хочете добитися успіху довгострокового страхування в продажах ви повинні створити власну маркетингову кампанію … прямо зараз! Ви не можете дозволити собі чекати, поки ви біжите з проводів. Потрібен час для маркетингу на роботу. Потрібен час, щоб побудувати свою репутацію як фахівця і надійним ресурсом.

Завжди Пам’ятайте … Люди купують, коли вони готові купити! Не тоді, коли ви готові продати! Так що, якщо ви не безперервно перед цими людьми, коли вони готові купити, вони дуже ймовірно, збирається купити у вашого конкурента, який є!

Подумайте про це! Сьогодні Є буквально сотні фінансових фахівців у місцевому співтоваристві, які пропонують ті ж продукти, страхування, пенсії, інвестиції та послуги ви пропонуєте: страхові агенти, банки, бухгалтери, прокурора, P & C агентств, інтернет і багато іншого. Вони постійно зв’язавшись ваші кращі клієнти і ваші кращі перспективи.

Якщо ви хочете бути там, коли ваша перспектива готовий купити. Якщо ви хочете закрити з ваших конкурентів, то ви повинні побудувати міцний фундамент маркетингу для вашого агентства. Ви хочете, щоб “поза ринком” своїх конкурентів. Ви хочете, щоб мати кілька маркетингових кампаній працюємо для вас, тому ви постійно перед Вашими кращими перспективами. Маркетинг не одноразова подія! Це безперервний процес!

Ви повинні будете встановити реферальной системи, прямої поштової системи, реклама, система прес-реліз, семінар системи, системи спільного підприємства, центр впливу системи, контактної мережі, системи вільного звіт, інформаційний бюлетень системи і багато іншого.

Вірте чи ні, ефективного використання декількох з цих маркетингових систем буде послідовно вам більше перспектив, ніж ви можете впоратися. Уявіть собі, що потік потенційних клієнтів, вам дзвонить щотижня, майже благаючи робити бізнес з Вами. Це була б велика дилема, щоб бути в, чи не так?

Тепер, тобі і карти в руки!

У вас є два варіанти, якщо ви хочете, щоб зупинити в залежності від інших людей, для вашого загального успіху!

Ви можете витратити багато часу і грошей, щоб дізнатися якомога більше про те, як ефективно використовувати вищезазначених систем маркетингу від маркетингу гуру, як Джей Абрахам, Ел Райс, Джек Траут, Ден Кеннеді і доктор Мішель Фортін. Тоді, за проб і помилок, Ви можете адаптувати і визначити, яка з цих систем буде працювати краще для вас і вашої ситуації.

Або, ви можете дізнатися від кого-то, хто використовує ці методи маркетингу успішно протягом більше двох десятиліть. Хтось, хто вже застосовує ці методи в тій страховій галузі. Той, хто надасть вам всі рекламні листи, запрошення, оголошення, безкоштовні звіти, стратегії, інструменти і навчання вам потрібно для успішної реалізації таких методів маркетингу для вашої унікальної ситуації!

Лью Nason
“Дев’ять з десяти хлопець”