що орендарів страхування

Орендарі страхування захищає вашу особисту власність від будь-який збиток або збитки, а також страхування вам в тому випадку, якщо хтось поранений на вашу власність. Орендарів страхування, як правило, поширюються на елементи, такі як:

– Камери
– Ноутбуки

– MP3-плеєри

– Музичні інструменти

– Меблі

– Мобільний телефон

– Багато інших предметів

З подій, таких як:

– Вогонь

– Вандалізм

– Прогнози пошкодження

– Пошкодження водою

– Електричні пошкодження

– Вибух

– Бунти і цивільних хвилювань

– Падіння предмети

– Особисте майно від приміщення (тобто предметів, викрадених з автомобіля)

Чому я повинен купити орендарів страхування?

“Діти зайняти значну кількість особистого майна з ними в коледж, і ймовірність крадіжки або пожежі шкоди збільшений, поки вони знаходяться в коледжі”, говорить Девід Томпсон, співробітник інструктор Асоціації Флориди страхових агентів у Таллахассі . Якщо ви живете в будь-який тип орендований будинок, будинок, квартира або кондомініум, особистого майна не покриваються страховкою орендодавця у разі, якщо він був вкрадений або пошкоджений. Жоден не втрат, які охоплюються школі і, в багатьох випадках, навіть якщо студент є залежною під його / страховий поліс її батьків, приватне майно, втрачене не покривають небудь.

Серед багатьох причин, чому орендарів страхування є настільки важливим у забезпеченні безпеки вашої дитини далеко в школі, деякі прості факти залишаються. Щорічно, Є більш ніж 50 000 злочинів проти власності повідомили в кампусах коледжів в США, яка супроводжується більше 1800 пожеж, в результаті чого одна з кожних 10 студентів жертвою крадіжки. Це не включає в себе величезну кількість студентів, які зазнали шкоди від нещасних випадків від звичайних розливів великих повеней, які руйнують їх комп’ютерів, одягу, телефонів, та іншою важливою особистої власності.

Якщо ви взяли розрахункова ціна вашого особистого майна, це число буде сума страхової, що вам буде потрібно, щоб замінити вашу особисту власність, якби все було знищено. Хоча це число може бути високою, ціна, яку ви платите насправді досить низьким, починаючи з $ 15 до $ 30 на місяць. Єдине, що може бути дорогим і навіть небезпечним було б ігнорувати страхуванні майна вашої дитини, коли він / вона є далеко в школі. Мало того, що студенти отримують пряму вигоду від того, душевний спокій, що їх майно повністю безпечні, але при покупці орендарів страхування, вони також розвивають історію підтримку майнового страхування перед покупкою свого першого будинку, таким чином, потенційно відбірковому пільгові тарифи на свої власні домовласника політики в майбутньому.
про страхування орендарів

Як правило, орендарі політики страхування забезпечують два основних типи покриття, відповідальності та особистого майна. Однак існують два інших типу менш поширені покриття, додаткові витрати на проживання та повені / ураган охоплення.

– Відповідальність: Забезпечує захист від претензії або позову в результаті травми або пошкодження майна в результаті нещасного випадку на вашу власність.

– Особисті нерухомості: Обкладинки особисті речі, якщо вони втрачені, пошкоджені або вкрадені.

– Додаткові витрати на проживання: Це платить, щоб ви жили в іншому місці, якщо ви змушені переїхати через непокритий збиток.

– Повінь і ураган Покриття: Зазвичай страхові компанії не покриває збитку, викликаного повенями і ураганами, тому якщо ви живете в районі, який схильний таким проблемам погоди, Ви повинні обговорити це покриття зі страховою компанією.

Іншим важливим чинником при купівлі страхування “Реальна вартість” проти “відновна вартість” охоплення.

– Фактична охоплення вартість: Цей тип покриття відшкодовує вартість майна на момент позову, за вирахуванням франшизи. При розгляді цього покриття варіант, не забудьте розглянути амортизації. Наприклад, якщо телевізор був вкрадений з будинку шість років після того, як він був придбаний, ви повинні бути відшкодовані за поточним значенням телебачення (що було б значно менше, ніж те, що ви спочатку заплатили).

– Охоплення Відновлювальна вартість: Цей тип покриття відшкодуємо Вам повну вартість особистого майна, після покупки і з моменту подання відповідних квитанцій. Хоча початкові витрати цього типу покриття, як правило, вище, ви набагато більше шансів отримати кращу компенсації за особисту власність.

Кращий спосіб визначити, скільки орендарів страхування ви або ваш син / дочка повинна була б придбати для оцінки вартості всіх ваших особистих речей. Це буде сума страхового вам необхідно замінити все ваше майно, якщо всі вони були знищені. Якщо студент живе з одним або кількома іншими сусідами по кімнаті, вони можуть бути в змозі об’єднати свою політику орендарів страхування в одну політику для дому, однак вам потрібно буде обговорити це з вашим страховим агентом.

деякі додаткові поради при купівлі орендарів страхування

– Це чудова ідея, щоб знімати фотографії та відео будь-яких особистих речей, які ви хочете бути застраховані. Таким чином, якщо вимога про відшкодування Повідомляється, і страхова компанія просить у вас підтвердження покупки товарів повідомив про претензії, ви легко бути в змозі надати їм документацію з перерахованих елементів на додаток до повний список майна, в тому числі ціни , серійні номери, і номер моделі.

– Встановити, чи ще краще поміщик, установка, протиугінні пристрої всередині або на орендоване майно.

– Будьте впевнені, що включено і виключено з політики, перш ніж купити його.