що нового в медичні ощадні рахунки і що це означає для вас

Медичне страхування відбулися деякі хороші і значні зміни в останнім часом – особливо в галузі охорони здоров’я ощадні рахунки (HSA автора), а це означає, що є більше переваг, які будуть передані Вам. У грудні 2006 року Конгрес прийняв деякі нові зміни, які зачіпають багатьох людей – від 1 січня 2007 року. Враховуючи, що HSA були почалася зовсім недавно, в 2003 році, це показує значний прогрес.

Здоров’я ощадні рахунки насправді зроблені вкладення в план медичного страхування, який має високу франшизу (HDHP – висока франшиза плану в галузі охорони здоров’я). Для того, щоб конкретний план в галузі охорони здоров’я, щоб кваліфікуватися як HDHP, він повинен мати франшизу суму від $ 1100 до $ 5500 для синглів в 2007 році, і від $ 2200 до $ 11000 для сімей.

Інші особливості здоров’я ощадних рахунків, які дозволяють їм, щоб залучити тих, хто хоче бути в змозі об’єднати заощадження з медичного страхування є:

– Депозити підлягають оподаткуванню
– Суми, які використовуються в медичних цілях не оподатковуються
– Накопичується інтерес
– Гроші залишаються на рахунку і будує з року в рік
– Гроші залишаються під вашим контролем

Навіть з цим великі можливості, в даний час деякі, які роблять його ще краще. Ось деякі з них, і як вони можуть допомогти Вам.

1. депозиту Максимальна франшиза – навіть якщо ваш план не вимагає

У попередні роки максимальна сума, яку ви можете внести гроші на рахунок, була кількість Вашої франшизи на твій поліс страхування здоров’я. Зміни означають, що тепер, навіть якщо ваші франшизи становить $ 2000, як одна людина, ви все ще можете внести до максимальної франшизою в $ 2850. Ви більше не обмежені франшизи і може покласти свої заощадження у більш високу суму, щоб мати можливість заробити більший інтерес. Існує ще велика сума, яка може бути нанесений, якщо вам 55 років і старше. У 2007 році ви можете внести додаткові $ 800, а в 2008 році ця додаткова сума підвищується до $ 900.

2. скористатися повною депозити рік, навіть з частковою Контингент

Навіть якщо ви зараз поступити у вересні, ви все одно можете скористатися вкладу протягом цілого року. Ви не обмежені в даний час, скільки ви можете внести, тому що вона не поміщається на щомісячній основі. Раніше можна було дозволено внести 1/12 від загальної суми за кожен місяць, що ви були зараховані. Ця обмовка була видалена, але ви як і раніше повинні відповідати кваліфікації період тестування, що означає, що ви все одно повинні бути зараховані в кінці 12-го місяця з моменту ви реєструєте.

3. Переказувати кошти з FSA або MSA для HSA

Якщо у вас вже є здоров’я FSA (гнучкий ощадний рахунок), MSA (медичний ощадний рахунок), або навіть HRA (рахунки медичні відшкодування), то ви маєте право зробити переказ з рахунку вашого HSA. Ви можете зробити це тільки один раз, проте, у вашому житті, від кожного типу рахунку, але ви не можете зробити переклад з HSA до будь-якого іншого типу плану економії. Межа, розміщена на цьому типі переказу становить $ 2000. Право на отримання цього типу передачі вимагає далі, щоб ви більше не мати право на медичну допомогу в рамках цього плану. Існує обмеження за часом, коли зроблено на такі переноси будуть зроблені, і що на 1 січня 2012 року.

Крім того, що в змозі зробити вище переклади, ви також можете зробити, що не обкладаються податком трансфертів з ІРА, теж. Єдиним обмеженням є кількість франшиза, яка знаходиться на твій поліс страхування здоров’я. Знову ж, один раз в житті політика застосовується – з одним винятком. Якщо ви зробите першу передачу, як одна людина, ви можете також зробити іншу передачу, якщо ви станете заміж в тому ж році. Загальний обсяг сприяли не може бути більше суми франшизи про політику. Переклади також можуть бути виготовлені з одного HSA до іншого.

4. Співробітників АФН може внести свій внесок у HSA, незважаючи на пільговий період

За старим спосіб робити речі, якщо ви в даний час були членом FSA план, то ви не могли або почати HSA або сприяти однієї до першого дня першого місяця після закінчення пільгового періоду FSA не має терміну дії. Тепер ви можете робити депозити на рахунок, незважаючи на наявність FSA, але ви повинні внести весь баланс в HSA. Іншою умовою є те, що вам потрібно мати менше грошей на вашому рахунку FSA ніж те, що у вас було за станом на 21 вересня 2006 року в того, щоб претендувати. Якщо це не так, то ви все ще повинні чекати до кінця пільгового періоду.

Кожен з цих нових змін до HSA означає більшу гнучкість для вас і для вашого роботодавця. Ця політика в даний час більш дружнім споживачеві, ніж будь-коли раніше. Можливо, настав час для Вас, щоб почати шукати в отриманні власного і об’єднувати ваші потреби нижніх охорони здоров’я вартістю і хорошим способом заощадити на пенсію, теж.