що не робить медичну роботу зі страхування життя

При подачі заяви на страхування життя, це дуже ймовірно, що страхова компанія вимагатиме від вас взяти медичне обстеження, щоб переконатися, що ви не маєте будь вже існуючі медичні умови, які можуть призвести до смерті протягом короткого періоду часу після придбання політики.

Якщо у вас є така умова, що позбавить вас права на звичайне життя термін, все життя або універсального страхування життя, то ви можете звернутися до страхових компаній, які мають політику без медичного страхування життя. Що це означає, що для того, щоб придбати поліс вам не потрібно мати медичне обстеження, надати будь-яку інформацію про вашу медичної історії або відповісти на будь-які медичні питання, пов’язані у формі заявки.

Ніякі медичні поліси страхування життя не набагато легше отримати, і ви будете мати політику у ваших руках набагато швидше. Нормальних типів полісів страхування життя часто зайняти тижні, щоб процес через кількість паперу роботою. З багатьма страховими компаніями, які мають політики, які не мають медичних вимог Маючи присутність в Інтернеті, ви можете знайти і порівняти ціни, щоб знайти той, який найкращим чином відповідає вашим потребам і фінансовим становищем.

Ви можете звернутися безпосередньо в Інтернеті без необхідності поговорити з агентом. Протягом декількох хвилин ви могли б отримати схвалення через повідомлення електронної пошти і як тільки ви зробите покупку за допомогою кредитної картки, ви можете завантажити політики і роздрукувати його для себе.

Ви можете отримати велику користь з медичної страховки життя, коли у вас є захворювання, які будуть виключені з регулярної політики. У більшості випадків, ви можете мати те ж саме кількість охоплення, як і при роботі зі звичайною політикою. Вартість поліса, як правило, продаються номіналом блоків, наприклад, $ 3000 або $ 5000.

Ви можете порівняти тарифи на кожен блок, а потім придбати кількість блоків даного найменування, що вам потрібно. Вам потрібно трохи математики за своїм розсудом визначити, якою була б більш корисним для вас відповідно до тарифів. Наприклад, якщо ви шукаєте $ 20000 в охопленні, ви можете заощадити гроші, купуючи чотири $ 5000 блоків, а не сім блоків $ 3000.

Один з недоліків купівлю немає медичного страхування життя є те, що дорожче, ніж звичайний страхування життя. Це тому, що страхова компанія буде автоматично припускати, що у вас є захворювання, яке може призвести до дискваліфікації вас від регулярних страхування і так стягувати вищу швидкість через більш високого ризику. Ви отримали б велику користь від прийняття укласти звичайний договір страхування життя, якщо ви молоді і здорові.

Літні люди, які будуть платити більш високу ціну з регулярними поліси страхування життя часто залучаються ні до якого медичного страхування життя, тому що з віком вартість страховки зростає. Це відмінний спосіб додати в існуючий страхування, щоб переконатися, у вас є достатнє освітлення, щоб дати вашій родині спадок, який дозволить їм погасити іпотеку або заплатити за коледж.

Чим більше інформації ви можете надати страховій компанії при купівлі політики, тим дешевше це буде для вас з точки зору ставки страхових внесків. Однак, це не завжди можливо, тому немає ніяких медичних полісів страхування життя і наявних умовах.