що непрямі збитки

У своїй більшості основних термінів, непрямі втрати основна цінність втрати, особливо коли вона пов’язана з неможливістю використання майна. Хорошим прикладом цього втрата була б, коли вогонь пошкоджує структуру будівлі і викликає бізнесу в цій структурі втратити дохід, поки він не, нарешті, може знову відкрити після реконструкції та ремонту. Ця конкретна втрата в основному зосереджений на втрату доходу, тому, коли у вас є, щоб закрити ресторан, щоб мати справу з кухонного вогнища, є втрати клієнта в доход, який у вас є.

Крім того, у багатьох відношеннях, непрямий збиток покривається в основному як буття непрямий збиток або збитки від чогось ще, що небезпека криється у вашій політиці. Так, такі елементи, як бурі або пожежі, можливо, не безпосередньо знищені морозильну камеру, але якщо відключення електроенергії через пожежу або сильного вітру і псує їжу, ви можете повернути гроші за втрату, що їжа. Просто переконайтеся, що ви спеціально покриті за непрямі збитки.

У разі більшість страхових полісів, непрямі збитки не часто покриті в політиці, так і для багатьох підприємств, єдиний спосіб бути покриті за це мати Страхування припинення підприємницької діяльності. В основному, це страхування як належне, коли ваш бізнес, з якої причини, повинен припинити послуги, і це призводить до втрати вашого прибутку, а також той факт, що ваші фіксовані витрати продовжуватися. Це може бути прекрасним способом для захисту вашого бізнесу від пожеж, відключення електрики, та інші питання, які можуть викликати ваш бізнес, щоб зупинити протягом тривалого періоду часу, поки ви вжити ремонту. При розгляді бізнес Страхування перерви, існує кілька різних форм, які ви можете мати для Вашого бізнесу. Існує Умовні переривання бізнесу, валовий дохід, додаткові витрати, прибутки і комісій і, нарешті, навчання. Форма навчання, здебільшого, були тепер замінені більш загальними Організаційно-правова форма покриття дохід, але кожен з цих різних форм фокусується на різні види відшкодування втрат для бізнесу.

У деяких ситуаціях, якщо хтось їх порушення контракту з бізнесом, або проявляє недбалість, що вітри, що коштувала бізнесу гроші, час і, можливо, навіть закриває речі вниз, то можна вважати, непрямі збитки і, отже, його можна покрити за страховими полісами, або може бути пред’явлений позов за. Кращий спосіб переконатися, що ви збираєтеся отримати те, що вам потрібно з вашої політики, щоб переконатися, в першу чергу, що непрямі збитки криється у вашій формі. Потім, коли вам потрібно зробити заявку, переконайтеся, що ви витрачаєте час, щоб найняти когось, щоб допомогти вам, коли втрату регулятора, приноситься в страхову компанію. З підприємств, це особливо важливо, що ви планувати і готувати, коли втрата регулятора поступає так, що ви можете отримати максимальну віддачу, що вам потрібно від вашої політики. Заробітна плата і доходи втратили може означати різницю між рестораном поновленні чи просто складати, тому важливо, щоб взяти особисті інтереси і дбати про допомогти вам знайти.