що необхідно враховувати при покупці страховки для мого ноутбука

Покупка ноутбука коштує дорого. Незважаючи на значне падіння цін, вам все одно доведеться розлучитися з сотнею фунтів для забезпечення гідного одна з сучасним програмним забезпеченням і функціями. Якщо Ви купуєте свій перший ноутбук або ви купуєте заміни ви повинні обов’язково розглянути Ноутбук страхування для захисту ваших дорогих інвестицій.

Отже, що ви повинні розглянути, коли справа доходить до страхового ноутбук? Ну так само, як з усіма іншими страхування, є багато, щоб розглянути, наприклад, ціни, рівень покриття і ваші потреби як споживача. Нижче наведені деякі поради, які допоможуть вам вибрати кращий ноутбук кришки в залежності від потреб:

премія

Скільки ви готові витратити або кожен місяць або раз на рік на ноутбуці страхування? Важливо, щоб навколо магазину і розглянути різні політики. Це тому, що кожна політика буде змінюватися з тим, що вони пропонують вам, що означає, деякі з них будуть більш рентабельними, ніж інші. Іноді, коли ви купуєте ноутбук в магазині, продавець запропонує вам своє власне страхування ноутбук. Це завжди краще, щоб навколо магазину, щоб отримати краще розуміння того, що ви охоплені і за суму, яку ви готові витратити.

що надлишок?

Всякий раз, коли ви купуєте страховку, чи є це для вашого автомобіля, будинку, подорожей або домашня тварина, ви повинні будете заплатити те, що відомо як «надлишків». Це перша частина вимоги яких споживачі повинні платити самі. Чим вище надлишку, тим менше премії; також менший надлишок, тим вище премії файл.

Це завжди варто перевірити з постачальником страхових ноутбуці, щоб побачити, скільки ви повинні будете заплатити в першу чергу. Це, як правило, розроблені у вигляді відсотка від вартості вашого ноутбука, наприклад, десять чи п’ятнадцять відсотків від роздрібної вартості. Якщо ви хочете купити ноутбук страхування, і ви знаходитесь на бюджет, це могло б коштувати шукає страхування з більш значним надлишком і, таким чином ваша премія буде трохи нижче. Однак, пам’ятайте, це означає, що вам доведеться платити більше грошей, якщо у вас є, щоб зробити заяву.

рівень покриття

Чи збираєтеся ви працювати на вашому ноутбуці тільки вдома? Може бути, ви збираєтеся летіти з ним на роботу і назад, або навіть приймати його з до ділових зустрічей всередині країни або по всьому світу. Незалежно від обставин, необхідно розглянути, які кришки найкраще підходить для вас і ваших потреб. Основні кришці ноутбука буде включати в себе страхування угону і збитку. Це важлива відправна точка, коли справа доходить до захисту, тому що ви будете охоплені, якщо хтось вривається у ваш будинок і вкраде ваш ноутбук.

Саме тому ноутбук страхування має настільки важливе значення, особливо якщо ви відчуваєте на ризик мати своє майно вкрадено. Наприклад, студенти в університеті або коледжі вгору і вниз по країні вивезти цього виду страхування, щоб захистити себе від дуже реальний ризик крадіжки зі зломом. Для студентів виймаючи більш всеосяжне покриття для кругосвітньої подорожі не може бути суттєвим, але знову ж, це повністю залежить від людини та її особистих обставин.

Заміна ноутбука

Ви отримаєте заміну ноутбука, якщо у вас був ваш вкрадений або пошкоджений? Якщо так, то як швидко вони можуть отримати одне до вас? Якщо ви сильно залежить від вашого ноутбука, якщо вам це потрібно, як частина вашого повсякденного життя, щоб працювати і залишатися на зв’язку з людьми, то ви можете розглянути питання про страхову компанію, які пропонують швидкі заміни. Заміни протягом 48 годин цілком нормально, але вам може знадобитися більш швидкий термін заміни, або ви можете навіть не потрібно турбуватися про цю функцію. У будь-якому випадку думаю про те, що вам потрібно, і вибрати політику.

Такими є лише деякі з речей, які необхідно враховувати, коли вивезення ноутбука страхування, але це ключ до думати про вартість, ваш рівень покриття і, що ваші потреби ноутбук страхування.