що надмірність страхування

Це дуже важливо, щоб озброїти себе стільки інформації, скільки ви можете, коли йдеться про фінанси, особливо якщо ви взяли кредит або будь-які інші форми кредиту. Настійно рекомендується для захисту щомісячні виплати. Чи розглядали ви, як ви будете платити за рахунками або відсотки по кредиту, якщо ви знаходитесь на велику перерву з роботи? У такому випадку, вам потрібна фінансова підтримка. І за вашу допомогу, є надмірність страхування, який також називають страхування на випадок безробіття. Це кращий варіант, щоб захистити себе і свою економіку від непередбачених обставин.

Також відомий як кришка надмірності, це є одним з видів способи, в якому страхувальниками пропонуються гарантовані регулярної фінансової підтримки, коли вони втрачають джерело доходу. Цей вид страхування є також дуже корисно для людей, які стикаються раптове і мимовільне надмірності в результаті нещасних випадків і довготривала хвороба.

Тепер, ви можете бути здивовані, тривалість безробіття кришку пропонованих послуг. Доброю новиною є те, що страхувальник може отримати фінансову допомогу через цю кришку, поки вони не знайти альтернативне джерело зайнятості. Тим не менш, деякі з автономних провайдери пропонують ці кришки протягом одного року для задоволення фінансових потреб. Ви також знайдете кілька компаній, які надають надмірність страхування на більш тривалий термін, як 24 місяців. Єдине турбує те, що вам доведеться платити високу премію з довгострокової політики.

Якщо ви хочете знати, як ви можете мати право на страхове покриття надмірності, то нижче певних ситуаціях, якими можна управляти через цю кришку.

* Втрата роботи через низьку продуктивність або економічного спаду

* Довгий перерву в роботі у зв’язку з раптовою травми або хвороби

* Безробіття, принаймні за шість місяців до розміщення претензії

Ви повинні пам’ятати, що ви можете зробити заявку тільки якщо ви були примусово звільнені, і ви не знали про це, коли ви його придбали. Надмірність кришки не передбачено, щоб люди, які добровільно обрали вихід на пенсію і піде у відставку. Ця політика не для вас, якщо ви були кинуті без роботи через будь-якого проступку.

Існують три види страхування по безробіттю захисту: зарплата страхового захисту, іпотечне страхування і оренда захисту страхової виплати. У страхового захисту заробітної плати, виплати не оподатковуються. Це допомагає мати справу з нормальними витрати на проживання. Іпотечного страхування захисту є корисним для захисту щомісячні виплати іпотечного для кредиторів. А під оренду страхової виплати, особа має право отримати орендну плату.

Перш ніж придбати надмірність страхування, ви повинні прийняти певні чинники, в міркуваннях. Більшість з цих політик мають період очікування перед претензії. Однак, якщо ви повинні чекати довше, ви отримаєте більш дешеву політику. У мережі, ви знайдете багато постачальників політики резервування. Виберіть той, який обіцяє запропонувати політику з найкращого премії, а також якість покриття.