що надлишок страховий поліс

Ваш страховий надлишок є частиною ваших термінах політики і призначений, щоб дати вам деякий контроль над вашою премії, розділяючи деякі з страхових ризиків з страхувальника. Всі стандартні страхові поліси включають надлишок фігурою для кожного типу покриття і, якщо претензія, цей надлишок вираховується із суми виплачуваних страхових послуг.

Так, наприклад, якщо страхувальник домашнього пред’являє претензію за $ 1000 після крадіжки зі зломом, але має £ 500 надлишку, страховик може виплатити тільки 500 фунтів стерлінгів. Фактичний обсяг надлишок може залежати від типу покриття, і це умови і застосовувати до конкретна претензія або бути річний ковпачок.

Від страховиків точки зору, політика надлишок сягає двох речах. Це дозволяє їм пропонувати клієнтам можливість скоротити свої внески в обмін на згоду на більший надлишок фігурою. Крім того, надлишок також обмежує кількість претензій, тому що, якщо вимога відносно невеликий, клієнт може знайти, що вони або не отримуватиму виплати один раз надлишкова була віднята, або про те, що виплата буде настільки малий, що б залишити їх гірше, як тільки вони взяли до уваги втрати майбутніх немає претензій знижки.

Найголовніше, щоб пам’ятати про те, що надлишок зазвичай фіксовану ставку, а не частка кришку. Крім того, незалежно від розміру позову, надлишок буде вирахувана з остаточної виплати отриманих страхувальником, які можуть зменшити скористатися перевагами подання меншого претензії.

Який рівень надлишкового відноситься залежить від страховика та виду страхування. З автострахування, багато фірм мають обов’язкової надлишкової для молодих водіїв. Логіка в тому, що ці драйвери, швидше за все, мають велику кількість дрібних претензій значення, наприклад, в результаті незначних prangs.

З медичним страхуванням, будь то людина або тварина, варто стежать за межі річного внеску. Де вони застосовуються, може знадобитися від заявника переплачуємо кожен рік протягом поточного претензії. Наприклад, якщо стан здоров’я потребує лікування тривалістю два роки або більше, позивач все одно буде зобов’язаний платити політики надмірне хоча тільки один позов.

Який вплив надлишку було у випадку позову залежить від виду страхування. Прикладом може служити При пред’явленні претензії на політику зміст страхування для різних вкрадені речі. Страхувальнику доведеться зважити короткострокові необхідно замінити втрачені речі з більш довгострокової вартості втрати немає претензій знижки нараховуються. Речі відрізняються з позовом автострахування якщо страхувальник можливо, доведеться знайти надмірна кількість зі своєї кишені, щоб отримати їх автомобіль відремонтувати або замінити.

Хоча це не настільки широко відомий, можна брати окрему політику проти того, щоб платити залишок на кришку з іншого страховика. Це має бути зроблено за допомогою різних страховика, але працює на простій основі:, заплативши фіксовану суму кожен рік, другий страховик виплатить суму відповідний надлишкової, якщо Ви робите обгрунтовану претензію. Ціни варіюються, але річна плата, як правило, в районі 10% від суми перевищення застрахований.

Як і будь-який вид страхування, життєво важливо, щоб ознайомитися з умовами страхування надлишок дуже уважно, оскільки кришка варіантів, меж та умов може сильно варіюватися. Надлишок страховик може просто платять всякий раз, коли ваш головний суддя страховику вимога вважається дійсним, але вони можуть, а мають свої власні правила саме про те, що покриває, а що зробили б недійсними претензії. Ви також можете виявити, що існують правила, що обмежують вас до певного числа страхових випадках на рік.