що може розповісти нам історію

За даними The Beatles, “Це було двадцять років тому, сержант Пеппер вчив групу, щоб грати”. Так, в 1988 році, виборці в Каліфорнії пройшла пропозиція 103, який, як історія вчить нас, виявилося одним з кращих пропозицій вони голосували. Чому? Тому що він висувається вперед реформи галузі страхування автомобіля. Який же результат? Досвід показує, Каліфорнія має найбільш конкурентному ринку в США з найповільнішим збільшенням ставки страхових внесків. Якщо ви коли-небудь замислювалися, що захист прав споживачів має виглядати, штат Каліфорнія, моделі все інші держави повинні слідувати. Цікаво, штат Іллінойс є самим нерегульованого ринку і найменш конкурентоспроможними. Є каліфорнійці задоволений результатом? Дивлячись на модель збільшується в решті частини США, оцінка в тому, що каліфорнійські водії заощадили понад 17 мільярдів доларів у вигляді премій. Це майже $ 2000 на одного водія. Що не подобається в цьому? З останнім роком рецесії, зберігається низькою премії та сильної конкуренції між страховиками гарантує кращі стандарти обслуговування з питань претензій, саме тоді, коли сімейні бюджети вигоду від низьких щомісячних платежів і швидкої виплати, якщо відбувається нещасний випадок.

Але, коли законодавча влада в будь-якому іншому державі пропонує застосувати уроки, страхова галузь починає витрачати гроші через лобістів і рекламодавців. Незабаром, кожен зі навіть краєм вуха з питання про страхування знає каліфорнійського підхід порушив страхової галузі. Місцеві страховики гойдалки на краю банкрутства, ледве в змозі нашкребти навіть кілька центів прибутку від їх андеррайтингу. Якби не сильні прибутку, отриманого в іншому місці, каліфорнійців буде відмовлено страхування в цілому. Покладіть навпаки, решті частини США субсидує каліфорнійських водіїв. За винятком, звичайно, це абсолютно не відповідає дійсності. Страхові компанії в каліфорнійському ринку постійно повідомляють прибуток у розмірі більше 10%. Це брехня, яка доводить галузі автомобільного страхування в цілому працює на жадібність. Лише 10% прибутку є корми для курей і близько до неспроможності.

Так що ж таке каліфорнійська підхід? Він викидає опора на поштовий індекс і кредитного скорингу. Замість цього, страховики повинні зосередити увагу на показники безпеки окремого водія. Це забезпечує хороші водії платити менше і погані водії платять більший відсоток втрат, які вони викликають. У більшості інших держав, хороші водії субсидувати погано. Для завершення пакета, авто страхові компанії повинні розкривати основи, на якій вони обчислюють премій. Це дає Департаменту страхування і запобігає від страховиків намагаються обдурити на швидкість розрахунків відновити деякі їх упущену вигоду. Якщо комісар знаходить докази завищення цін, він може замовити компанії скоротити свої премії та повернення суми надміру стягнутих. Це в кінцевому підсумку і санкції, досі, каліфорнійські суди послідовно відмовлялися звернень страховики постраждали. Що може бути краще там, щоб отримати повний захист споживача? Жоден! Ось чому галузі автострахування Ви воліли б не знати про пропозицію 103 і благотворний вплив вона мала. Історія та поточні події від навчальної програми та в інших державах, як політики взяти гроші від страховиків і дивитися в інший бік. Тільки в штатах, де виборці отримують право голосу з питання або може чинити тиск на їхні представники чи є шанс поліпшення.