що має статися з державою мінімального рівня страхування

Вартістю грошей змін. Купівельна спроможність долара двадцять п’ять років тому впав на тільки двадцять п’ять центів сьогодні. Інфляція підриває цінність. При нормальних обставинах, це не проблема. Оскільки вартість життя зростає, тому роботодавці платять більше грошей, щоб їх співробітники, і це вирівнює. Крім того, облігації та інші процентні продукти часто індексується так, що цінність того, що заплатив регулюється відповідно з інфляцією. Але деякі речі не міняються, як вони повинні. Візьмемо питання про мінімальних значень страхових накладених на власників автомобілів. Ці суми були встановлені двадцять п’ять і більше років тому. В інших країнах, уряди регулювати ці цифри нав’язаного відповідно до інфляції. Вони мають індексу або корзини індексів, і пов’язати кімнати для тих, національних або міжнародних гідів. Таким чином, внутрішня вартість номера залишитися більш-менш те ж саме з плином часу. Але штати США не зробили корективи. Це створило серйозні проблеми. У державах, де встановлений законом мінімальний становить $ 10 000, сума, яка була б значним двадцять чи тридцять років тому, люди, залучені в дорожньо-транспортних пригодах раптом знайти страхову компанію, переслідуючи їх для виплати компенсації не поширюється на мінімум. Це може бути кілька сотень тисяч доларів, де людина привчений потрібно великого медичного лікування. Само собою зрозуміло, банкрутство є звичайним наслідком.

Вісконсін яка, поряд з Нью-Гемпшир, не вимагає драйверів для проведення страхування, в даний час пропонує змінити закон, збільшення статутного мінімумів. Як можна помітити, водії, які купують страховку тільки зобов’язані купити обкладинку $ 10000 за один поранений, і $ 50 000, де є кілька людей отримали поранення. Мінімальна матеріальний збиток становить $ 10 000. Останні пропозиції по бюджету скине мінімуми на $ 100 000 для однієї людини поранені, $ 300 000 протягом декількох осіб, які отримали поранення і $ 25000 за матеріальний збиток. Місцеві страхові компанії передбачають, що це змусить премій рости на третину для всіх тих, хто вирішив здійснювати страхування. На сьогоднішній день, близько 15% всіх водіїв на дорогах Вісконсіна вирішили не здійснювати страхування. Якщо премії були різко рости, цей відсоток може також різко зросте. Обгрунтування? Як це, неадекватність суму за образу особистості означає, що більшість людей не можуть дозволити собі платити за їх лікування. Це обходиться платникам податків в мільйони на рік на виплати Medicaid.

Авто страхування зазвичай не такий спірний політичне питання, але, коли ви подивіться на цифри, це не важко зрозуміти, чому деякі держави з бюджетними проблемами повинні побачити водіїв як мають занадто легко їздити, коли справа доходить до витрат на лікування. Лікарні повинні платити за них, або знайти підтримку з боку платників податків. Коли лікування зараз стоять в чотири рази більше, ніж вони зробили, коли ці мінімальні суми були встановлені, щось дати, щоб зробити систему більш справедливою. Якщо це означає, що власники автомобілів повинні платити більше за авто страхування, то це ціна, яку вони платять за водіння. Ні в кого немає, щоб рухатися. Кожен дорослий у роботі повинен платити податки.