що маркетологи б ви вважаєте,

Схоже, маркетологи живемо в світі, розроблений Рід Serling де все погано ігнорується, більшість речей є задовільними, а тривожне число постачальників послуг є видатними. JD Power і Associates є однією з найбільших компаній маркетингової інформації в світі. Вона виробляє регулярні рейтинги і звіти про те, як ми розглядаємо галузь в цілому і те, як ми оцінюємо окремих компаній у цій галузі. Так, наприклад, недавній звіт знаходить нас задоволеними з нашими банками і в ньому перераховані банками ми думаємо, є кращими. ОК. Так що завжди є невелика тимчасова затримка між збором даних і публікацією результатів аналізу цих даних, але це здається дивним результатом. У розпал рецесії з рекордною кількістю банки зазнають краху, хижі умови для кредитних карт і інші кредитні важко знайти, ви можете поцікавитися, де JD Power знайшов людей, відповідати на їхні запитання обстеження. Що ж, результати їхнього опитування 2009 року, наші відносини до постачальників страхування автотранспортних засобів теж не годиться. Ви будете приголомшені і благоговіння перед одкровенням, що задоволення потреб клієнтів є значно збільшився в цьому році! Деякі людські істоти 23000 претендують на проведення політики були опитані в березні і квітні 2009 року. Їх вигляд роблять цікаве читання.

Так що ж це, мабуть, послужили підвищення рівня задоволеності зі страховими компаніями? Ну, здається, страховики – добрим, турботливим і чутливим до мозку кісток – були скорочення їх премій. У перші роки цього століття, ми були все більш незадоволені як ті премії повідомлення продовжували надходити з усе більше число написано на них. Але, приходьте рецесії і страховики виходити на насипу, вони крок премії скорочень. За даними JD Power, близько 42% всіх тих, страхування автомобілів знайшли своїх премій впав у період дванадцяти місяців по квітень 2009 року, і це ще без зміни компаній! Оскільки ми всі чутливі до ціни, ми тепер любимо страховиків, тому що вони економлять нам гроші. Ми всі любимо своїх сайтах і виявите, що є реальні поліпшення в тому, як компанії ставляться до нас. Це, звичайно, виключає вимог обробки, яка є найбільш важливим взаємодії. Здається, ніхто не турбується про поганий обслуговуванні на обробку претензій.

Що приводить нас до визнати як ми приходимо до наших забобонам. Відповідно до потужності JD, всі ми можемо бути куплені кілька доларів зниження премій. До рецесії, більшість не схвалює якість послуг, що надаються компаніями автострахування. Зараз ми їх любимо. Ну, от і результат ви отримуєте, коли ви задаєте питання про імідж галузі та розробити питання, щоб отримати в основному позитивні відповіді. Ми, звичайно, можете, як компанія, яка знижує його ціну. Ми також можемо захоплюватися якістю свого веб-сайту і маркетингових матеріалів. Але якщо питання не націлені на нашому досвіді, коли ми намагаємося стверджувати, після дорожньо-транспортної пригоди, результати цього звіту роздутими вводять в оману. Коли ви ходите по магазинах для кращих авто страхові компанії, не вірте оголошеннях. Виїзд компаній на сайті управляється відділом вашої держави страхування. Перевірте їх фінансової стійкості з рейтинговими агентствами. Ви ж не хочете, щоб оплатити премію, а потім знайти суспільство є неплатоспроможним. Використовуйте надійні джерела інформації при пошуку політики.