що краще – індивідуальні або групові плани в галузі охорони здоров’я

Шукаєте хороший план страхування для страхування свого здоров’я може бути виснажливим і включає в себе багато варіантів для розгляду. Особливо, коли ви не зовсім добре на страхування і не отримали жодних планів на свій розсуд у минулому. Страхові агенти і брокери можуть використовувати цю плутанину в своїх інтересах, і ви можете в кінцевому підсумку платити набагато більше за страхування, ніж ви дійсно повинні. І один з найбільш поширених питань, що стосуються планів страхування полягає у виборі між груповими та індивідуальними медичного страхування.

Факт полягає в тому, що немає однозначної відповіді на це питання і залежить від реальних потреб людини, що задає його. Ми постараємося виділити основні переваги та недоліки кожного типу план страхування і вирішити, що вибрати буде лежати на вас. Пам’ятайте, що ситуація відрізняється в кожному конкретному випадку, а що корисно для вашого сусіда чи колеги може бути дуже незручно для вас особисто.

Індивідуальні плани

Індивідуальні плани вельми поширені і являють собою традиційну форму медичного страхування. Індивідуальні або незалежні плани зазвичай мають одну поліса і пристосовані до його або її конкретних вимог. У більшості випадків клієнт може регулювати охоплення сум і редагувати список послуг, які повинні бути охоплені політикою. У зв’язку з цим індивідуальні плани мають дуже високий ступінь гнучкості. Основним недоліком тут є ціна. Індивідуальні плани зазвичай коштують дорожче, ніж у групі планів і корисні тільки якщо у вас є конкретні потреби медичного страхування. Це набагато простіше знайти індивідуальний план, який буде охоплювати вже існуючими умовами або конкретні медичні послуги, але вам доведеться заплатити за це.

Група планує

Група планує стали дуже популярні серед багатьох робітників і студентів, які часто пропонуються з такий варіант їх роботодавці або навчальні заклади. Під групою планом, група працівників розділяє той же набір послуг, на які поширюється і роботодавець зазвичай виплачує частину страхової премії, що робить група планує дуже вигідний варіант з точки зору ціни. З іншого боку, група планів мають обмежений набір послуг, які покриваються. Більшість раніше існували умов відмовляють з покриттям, і якщо вам потрібні конкретні медичні послуги ви, швидше за все платити з власної кишені за них.

висновок

Індивідуальні та групові плани мають свої сильні і слабкі сторони. З точки зору ціни, яку ви, безсумнівно, отримаєте більше, вибравши групового медичного страхування план у порівнянні з окремими пропозиціями. Тим не менш, якщо у вас є конкретні умови здоров’я і потребують адекватної охоплення, групового медичного страхування може бути достатньо, щоб покрити вами правильно, і було б краще піти з індивідуального страхування. Проаналізуйте свої потреби, думаю, як часто ви відвідуєте лікаря і прийняти рішення на основі цих фактів. Якщо ви здорові і не піти до лікаря досить часто, спонсоровані роботодавцем групою план може працювати дуже добре для вас. Але якщо ви відвідуєте лікаря на регулярній основі і потребують спеціальних ліків і послуг, які повинні бути покриті, ви можете підібрати індивідуальний план, який дозволить вам адаптувати охоплення залежно від ваших особистих потреб.