що краще, строк або страхування на випадок смерті

При наявності такої кількості видів страхування, це може призвести до плутанини намагається вибрати вид страхування, який є найбільш підходящим для ваших особистих і фінансових обставин. Страхування життя корисно мати для захисту ваших фінансових активів в даний час і для того, щоб витрати на ваше остаточне витрати піклуються. Страхування життя Також варто врахувати, для несподіваних поворотів, що життя часто приймає. Лікування багатьох захворювань, які вдаряють літніх людей стає все більш дорогим і поставив реальне навантаження на пенсійні фонди багатьох людей. Ви можете компенсувати несподіване і дуже дорогого коштує тривалих медичних процедур, включаючи розширену сестринського догляду, з частковим або повним вилучень з вашої страхування життя.

Але як же вибрати, яку життя страхування як не можна краще підійде для ваших особистих обставин? Якщо ви інвестуєте в більш ніж один вид страхування життя? Є багато факторів, які необхідно враховувати, що допоможе вам у відповіді на ці питання. Ваш роботодавець пропонує план по страхуванню життя? Скільки вам років? Ви наближається або вже на пенсії? Який стан вашого справжнього здоров’я? Яка ваша сімейна історія для серйозних захворювань? Скільки грошей ви могли дозволити собі витрачати щомісяця, щорічно або в одну велику плату за страхування життя? Чи є ваш пенсійний фонд досить великий, щоб покрити пенсійного життя, витрати несподіваним і тривалої хвороби, а також покриття витрат на меморіальних та ритуальних послуг, коли ти помреш, не маючи страхування життя? Це ті питання, розглянути і проконсультуватися з професійним страховим агентом приблизно також.

Люди отримують страхування життя для захисту від втрат, але не той вид страхування може зробити більше шкоди для вашого фінансового плану, як і будь-який інший фінансовий продукт. Це дуже важливо, щоб зрозуміти різницю між найбільш поширених типів полісів страхування життя: термін і цілому.

Термін страхування, яка також називається тимчасове страхування, покриває особа, щодо смерті протягом обмеженого часу, термін. Наприклад, термін може бути, поки діти не виростуть, або поки коледж не оплачується, або до виходу на пенсію. Ви платите за період покриття і в кінці терміну договору, або політиці, закінчується. Якщо претензії не зробив проти політики протягом терміну, ви не отримаєте жодної вигоди після закінчення політики, як авто або домовласників страхування.

Страхування життя в цілому, які також називаються постійними страхування, є постійним і не має терміну дії (якщо ви будете продовжувати платити страхові внески). Це забезпечує покриття схоже на термін страхування, але він також надає інвестиційний інструмент. Частина премії йде на страхування свого життя, а інша йде на інвестиційний рахунок. Цей інвестиційний рахунок може бути або рахунки процентних або акції та облігації інвестиційного рахунку.

Термін страхування життя є політика, де є тільки страхування життя. У разі смерті застрахованої індивідуальний, вартість поліса виплачується бенефіціару. Порівняйте це з цілого поліса страхування життя, де є додаткова перевага інвестицій. Остання накопичується грошової вартості, що можна брати позики.

У той час як термін страхування життя є менш дорогим, ви також можете побачити, що він менш універсальним. Він купив за певний період часу або термін. Як правило, люди будуть намагатися купити цю страховку протягом приблизно десяти до тридцяти років часу. Велику частину часу, вони намагаються знайти захист протягом багатьох років якому вони будуть працювати, або під час, коли у них є необхідність підтримувати своїх дітей. Вони, можливо, схильні думати, що після того, як їх політика закінчується, вони зібрали достатньо грошей, щоб покрити всю решту життя, щоб замінити потребу у страхуванні.

Цей тип страхового поліса є одним з видів постійного страхування життя. З постійної політики, страхування призначений продовжуватися до тих пір, поки ви платити страхові внески. Страхування життя в цілому гарантує захист цього життя. Універсальна Життя не має цих гарантій, але в даний час політику універсального життя, де ви можете додати функцію, яка гарантує, що страхування буде тривати все життя.

Постійна страхові поліси призначені і ціни для вас тримати протягом тривалого періоду часу. Якщо ви не маєте наміру продовжувати політику для іншої частини вашого життя, це може бути неправильний вид страхування для вас. Якщо це так, може бути, краще розглянути терміну страхування життя або повернення страхової премії.