що краще медичне страхування

що краще медичне страхування?
Як знайти кращий аварії та охоплення страхуванням по хворобі?

Пошук кращих медичного страхування, як знайти кращі черевики. Вам потрібно буде знати дещо про ноги в питанні, перш ніж розпочати пошук.

Краще медичне страхування для вашого сусіда може бути паршивим для вас. Політика в галузі охорони здоров’я ціни засновані на декількох чинниках, включаючи вік, стать, місце та історії охорони здоров’я. Це може означати, що ви будете платити дуже різною швидкістю по тій же поліс страхування здоров’я, що ваш сусід підписані.

При виборі медичної страховки, є кілька факторів, які необхідно приймати до уваги при визначенні кращого медичного страхування для себе. Одним з них є переваг, іншої мережі, і третій щомісячних витрат.

Обмеження і виключення зі страхового поліса має вирішальне значення. Ви повинні бути в змозі знайти брошури або план охоплення, який скаже вам, що витрати охорони здоров’я покриті, а що ні. Ви також повинні знати, що ваші франшизи, співстрахування і вартість акцій була б для різних страхових полісів ви розглядаєте.

Ви повинні бути в змозі знайти в розділі політика чи літературі, який описує його називають «обмеження і виключення” або щось подібне. Це дуже важливий розділ, щоб розглянути. Ви хочете знати, що не поширюється, перш ніж купити.

Список лікарів і лікарень, які беруть участь кожного страхового поліса поставляється з ще один важливий чинник, щоб розглянути. В ідеалі ви зможете зберегти ваш власний лікар. Якщо ви не можете зробити це з одного плану, ви можете розглянути іншу політику, яка включає його або її в свою беруть участь постачальників. Як мінімум ви хочете, щоб переконатися, що є й інші лікарі в мережі список провайдерів, які зручні для вас. Ви також хочете, щоб переконатися, що зручно лікарня знаходиться в мережі, а також. Якщо ваша робота є відстань від вашого будинку, ви можете також звернутися до мережі провайдера в цьому районі. Та ж логіка застосовна до перевірки мережі список провайдерів поблизу вашій школі або коледжі.

Ціна страхового поліса є важливим, але тільки, якщо порівняти його з перевагами. Політика, яка коштує один долар на рік, але який має $ 100,000 франшиза може бути не дуже. Вірно також і те, що договір, який коштує $ 100 000 на рік без франшизи, ймовірно, не дуже, або.

Потрібно зважити переваги більш низькою премією з нижньою переваги, які зазвичай постачаються з, що більш низькі премії. Ви не повинні виключати план тільки тому, що він має помірну франшиза, часто низька вартість робить його гарною угоди.

Один із способів побачити, який поліс страхування здоров’я краще, щоб з’ясувати, що ваша загальна вартість буде в два або три сценарії. Ви можете створити катастрофічні сценарії, в якому у вас є $ 200 000 витрат у тому ж році. Визначте, скільки вам платитимуть відповідно до ваших податками, скільки ви заплатили б у доплат та інших акцій вартістю у вашому сценарії, а потім додати ці цифри поряд з річної премії політики оцінити загальну вартість в цьому сценарії. Зробіть те ж саме для здоров’я страхових полісів ви розглядаєте, а потім створити один або два інших сценарію з більш помірними витрати на медичне обслуговування.

Це зажадає деякої роботи, але це один з кращих способів визначити, який страховий поліс буде краще для себе і своєї сім’ї.

Визначення того, які політики в галузі охорони здоров’я є кращим для себе і своєї сім’ї може зайняти деякий думки і деякі математичні, але прийняти правильне рішення має важливе значення. Маючи право медичного страхування, коли лихо ударів може зробити світ різниці для вашого довголіття як і ваші шанси уникнути банкрутства.