що краще довгостроковий або постійний страхування

Можливо, це неправильний спосіб думати про страхування, але це насправді нічого більше, ніж форма ліцензованих азартних ігор. Ви знайдете цей страхової компанії готові прийняти вас на, а потім зробити ставку на, як довго ви збираєтеся жити. Страхові компанії вивчає виду провідника і вирішує, як довго люди, як ви, як правило, щоб жити. Вона встановлює премії і джекпот числа. Якщо ви помрете протягом перших кількох років, ваша сім’я переможців. Вони зірвали куш всього за кілька розстрочку премії. Але якщо ви живете набагато довше, ніж очікувалося, страхова компанія виграє по крупному, оскільки він має використання всі свої гроші протягом вашого життя і тільки окупається сумою погодився. Це одна з найбільш цікавих речей про інфляцію. Те, що виглядає великою кількістю тепер може бути арахіс в п’ятдесят разів років. Ось чому покупці поліса з фіксованою користь такий цікавий ставку.

Тепер, щоб прості відмінності: довготривала політика купує вам твердій грошовій сумі, якщо ти помреш в межах терміну. Якщо ви живете минулим у встановлений термін, ви програєте, тобто допомога не виплачується і немає повернення вашої премії розстрочку. Договір припиняється. Політика постійного платить користь, але є накопичувати грошову вартість, тобто є однією з форм ощадного рахунку побудований в план. Це підвищується в ціні протягом терміну дії поліса так, якщо страхова компанія робить гарні інвестиційні рішення, сума до виплати за смерті може бути значно більше, ніж сума, яку ви заплатили дюйма Це відображає і компенсує проблеми інфляції. Угод платити фіксовану суму в доларах зазвичай представляють дуже недостатня якість в довгостроковій перспективі. Ще одна перевага інвестиційна складова в тому, що ви можете відновити грошову вартість політики, перш ніж померти. Це робиться або, відмовившись від політики в страхову компанію, продаючи політики на відкритому ринку. Продаж політику розуміє більше, ніж викупна вартість. Крім того, більшість страхових компаній дозволяють брати гроші з інвестиційного рахунку. Це добре в короткостроковій перспективі, але ніколи не забувайте, що відсотки за вкладом виплачуються по кредиту. Якщо ви не будете обережні, триваючий вирахування відсотків протягом довгого часу може знищити залишилися вартість у рахунку. Це завжди варто платити гроші за кредитом або різання ваші втрати і здавши політики, якщо погашення не по кишені.

Тому що вона має додаткове значення, постійні поліси страхування життя є дорожчими, ніж купити довгострокової політики. Але, як тільки договір на місці, кількість розстрочку закріплені так, як інфляція знецінює долар, він стає більш доступним частину ваших щомісячних зарплати. Якщо ви продовжите термін поспіль політика, премія збільшується з кожною новою політики. Деякі стверджують, що основною перевагою є довгострокової політики, ви отримуєте дешевий охоплення і може інвестувати гроші, зекономлені на премії. Якщо ви робите гарні інвестиційні рішення, ви можете вийти переможцем. Отже, якщо ви тільки думаєте короткострокові, тобто до десяти років, піти на перспективу. Якщо ви думаєте, стратегічно за все своє життя, піти на постійній політиці. При купівлі першої політики чи хочете поповнити свій панелей необхідно отримати максимальну кількість котирувань страхування життя, щоб забезпечити вам знайти найкраще справу.