що комерційні Комбіноване страхування

При пошуку цитуючи страхового бізнесу, в залежності від того, що ви насправді, вам буде запропоновано кілька різних варіантів. У Великобританії, комерційні страховики, як правило, чотири основних типи політики.

По-перше, це основна політика пакета. Вони призначені для пабів, магазинів, готелів, ресторанів, перукарень і т.д. Вони містять всі звичайні види страховки ці конкретні угоди вимагають. По-друге, у вас є комерційна політика власників страхування. Багато підприємств володіти землею або портфелем нерухомості і це, як отримання доходу і є конкретні політики для цих ризиків. По-третє, у вас є страхування відповідальності за угодами, політики, таких як будівельники, теслярі, ІТ-консультантів і т.д. Вони будуть включати роботодавців та цивільної відповідальності та будівельними спеціальностями, ви можете включити підрядних робіт основних інструментів.

Для більшості інших підприємств, у вас буде називатися політикою комерційних комбіноване страхування. Але що ж це? Комерційна комбінованих призначено кожного типу бізнесу, що або випадає з категоріями пакетів або, швидше за все, потрібно створити свій власний, зроблений на замовлення, діапазон кришки.

Наприклад, оптовик може зажадати кришку для її фондового, зобов’язань і товарів поки в дорозі. Вони не можуть мати багато на шляху ділового змісту, це просто склад, повний запасі, таким чином вони будуть тільки як правило, купують покриття яких вони насправді потрібно.

Пакет політика включає в себе витрати на юридичні послуги, гроші, нещасних випадків, заморожені продукти та інші кришки автоматично. Видалення їх з кришки нічого не робить, щоб змінити премії, але є, звичайно, витрат десь в ціна, щоб заплатити за них. Так, шляхом отримання комерційної комбінована політика, ви тільки отримуєте кришку насправді потрібно.

Більшість комерційних страхових компаній пропонують ці політики, і вони повинні мати два типи покриття, на самому мінімумі. Це громадські відповідальності і деякі форми пошкодження майна, або акції або зміст.

Після того як ми отримали ці два основних кришки на місці, є близько десяти додатковими покриттями. Це можуть бути інші зобов’язання, продукції та роботодавцями, комерційні витрати на юридичні послуги, бізнес-будівель, грошима, Запас в дорозі, заморожених чи охолоджених продуктів харчування, скла, професійної відповідальності та прикриття для бізнесу вмісту (наприклад, ноутбук і смартфон), тоді відняли у Бізнес-адресою.

Всі ці додаткові гроші вартість входять, у вигляді премії. Де витрати жорсткої немає сенсу в оплаті додаткової плати для покриття, що ви дійсно ніколи не будете потребувати або коли-небудь використовувати. Багато страховиків стягувати Мінімальна сума по розділу, близько £ 75 на рік. Так що, додаткові десять розділів може додати близько 750 фунтів стерлінгів на рік для вашої премії, що ви дійсно не потрібно.

Існує завжди, але все ж. У цьому випадку цілком великий. Якщо ви пішли в проблему отримати собі цитату або навіть виймаючи політики, то вам дійсно потрібно, щоб переконатися, що ви отримуєте праву кришку, а не зрізати кути ООН-обов’язково. Це може здатися легко сказати, ви не хочете, розділ D або F розділі, але якщо у вас є претензії через півроку для прикриттям в цих розділах Ви проклинаю той день, ви не вибрали цю опцію.

Єдиний спосіб переконатися, що у вас дійсно є краще покриття для вашого бізнесу, щоб отримати пораду. Доброю новиною є те, що ви можете отримати цей рада протягом декількох хвилин і є безкоштовною. Поговоріть з брокером страховий бізнес і попросити їх за дві речі, по-перше радою про обкладинку вам потрібно, і по-друге цитати заснованої на оцінці ваших вимог кришку. Не намагайтеся виконати це завдання самостійно, використовуючи в застосуванні системи цитуючи авто. Ви не отримуєте ніяких реальних рад часу з цих сайтів, і коли ви говорите про щорічних премій від £ 750 до £ 1000, як мінімум, ви повинні переконатися, що ви отримуєте гідну, якісну консультацію. Це не завадить вам купувати неправильна політика, тому що ви не повернутися, якщо ви купили політики, без ради, через мережу, був неправий.