що комерційне страхування

Ви новачок у бізнесі? Або, можливо, були запустити його протягом багатьох років? Чи є це новим або вже існуючим, ви повинні переконатися, що ви знаєте, як захистити його. Якщо нещасні випадки відбуваються, ви готові? Ви захищені?

Комерційне страхування є важливою захистом від крадіжки, пошкодження майна і відповідальності. Це ваша захист від великі витрати за свій рахунок. Вона також забезпечує покриття на випадок зупинки виробництва і працівником травми. Є багато видів страхування не менше тут найпопулярніші з них: страхування майна, цивільної відповідальності та компенсації працівника. Дізнайтеся більше про цих поширених видів для того, щоб бізнес ви почали рости будуть захищені.

Страхування майна платить за збитки або шкоду, заподіяну нерухомого або особистому майну. Він захищає від фізичного пошкодження або втрати у разі крадіжки або інших катастроф. Наприклад, страхування майна покриє збитки від пожежі свій простір офісу або бізнес. Це також поширюється на пошкодження в результаті землетрусу від повеней або знесення.

Хоча це і не обмежується цими збитки, ви також можете отримати додатковий охоплення, який підійде вашій зростаючих потреб бізнесу. Це додаткове покриття для Вашого бізнесу власності: Котли і техніки, страхування вивезення сміття, будівельники страхування ризиків, страхування стекол, охоплення переривання бізнесу, постанови чи закону про страхування, охоплення орендаря, злочинність і вірності страхування облігацій.

Котли і машини страхування також відомий як розбивка обладнання або механічних покриття зриву. Він захищає від випадкового пробою котли, машини й устаткування. З цим видом покриття ви можете отримати компенсацію за шкоду і збитки, переривання бізнесу.

Вивіз будівельного сміття страхування саме те, що ви думаєте. Він охоплює за вартість видалення сміття після пожежі, повені, землетруси або бурі. Ваші регулярні майнове страхування може покривати витрат на відновлення, але не для видалення сміття. Будівельники ризиків страховка покриває будівель в той час як він знаходиться на етапі будівництва. Скло страхування буде закрити розбиті вітрини та вікна дзеркального скла.

Покриття у виробництві включає збитки, що виникають в результаті майнової шкоди або збитків. Цей вид страхування буде платити за заробітну плату, податки, орендна плата і чистий прибуток, яка була б отримана протягом часу, він був закритий. Постанови або закону страховка покриває будь-які знесення та відновлення витрат, якщо ваш бізнес набирає порушення код, коли Ваші будівлі (близько 50%) була знищена. Охоплення Орендаря буде охоплювати недбалості з боку ваших співробітників на вашу власність. Страхування злочинності, з іншого боку, охоплюватиме крадіжки, крадіжки зі зломом і грабежу грошей, цінних паперів, акцій і світильники від співробітників і сторонніх. Fidelity облігацій для покриття збитків у результаті крадіжки працівником майна підприємства і гроші.

У нас також є страхування цивільної відповідальності. Це покриває травми, які ви нанести третім особам. Якщо хтось подає до суду на вас за тілесні пошкодження або пошкодження майна, цей вид страхування буде охоплювати вас за вартість захисту і вирішення позову, які можуть виникнути. Є 4 спеціалізованих видів страхування відповідальності. Вони полягають в наступному: Помилки та пропуски страхування, халатності страхування або страхування професійної відповідальності, страхування автомобіля та директорів і страхування відповідальності офіцерів.

Помилки та пропуски страхування покривається, коли діяння випадкова помилка, а не тільки через недалекоглядність або навмисні дії. Халатності страхування широко відомий як страхування професійної відповідальності, буде платити за втрати в результаті травм третім особам, коли лікування професіонала падає нижче стандартного професії медичної допомоги. Комерційне страхування автомобіля покриває автомобілів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів і причепів, що використовуються у вашому бізнесі. Це покриває пошкодження, крадіжки або якщо водій ранить людини або пошкодження майна. Відповідальності директорів і посадових покриття охоплює будь-який позов проти директорів і посадових осіб компанії.

Нарешті, є страхове відшкодування працівникам. Це охоплює вас за ваші співробітники на робочому місці аварії або навіть смерті. Закони деяких штатів вимагають від підприємств з співробітниками, щоб нести деякий вид страхування компенсації працівникам. Велику частину часу, компенсаційні виплати працівникам забороняють співробітнику принести недбалості позов проти роботодавця у зв’язку з виробничими травмами.

Якщо ви хочете, щоб піклуватися про вашому бізнесі, переконайтеся, що ви застраховані. Будь його майна, цивільної відповідальності або компенсації робочих страхування. Бізнес та комерційного страхування йдуть рука об руку, як це необхідна інвестиція для вас і вашої компанії. Важливо також знати, страхового агента або брокера, який ви можете покластися, коли ці важкі часи виникає. Як і будь-який бізнес-операції, купівлю комерційного страхування має бути зроблено з великою обережністю. Перевірте страхової компанії або брокера, якщо вони зареєстровані в Better Business Bureau. Якщо вони оцінюються +, тим краще ви можете покластися на них.