що змінна страхування життя

При розгляді змінної дешеве страхування життя, не забувайте, що ви могли б пробігти марафон, а не гонка. Не загрузнути з результатами бичачому ринку, і не панікувати з приводу результатів ведмежого ринку. Розвивайте далекого зору, і знати ваш індивідуальний темперамент інвестицій. Для цього активний інвестор, мінлива життя дає можливість для низки інвестиційних ходів.

Всякий раз, коли протягом тривалого часу ви можете середньому на 15% сполуки на свої власні гроші, незалежно від того, де ви інвестуєте, ви повинні думати про себе дуже пощастило. Маючи це на увазі, це моя особиста думка, що 15 відсотків з’єднанням є максимальним інтересом слід припускати, що різні інвестиційний рахунок може забезпечити.

Премій за змінної дешеве страхування життя, як і для традиційних цілому і градуювальних життя премії і чутливі до процентних ставок все життя, знаходяться на одному рівні, вони без причини increase.For мінлива життя, як і для традиційних цілому і градуювальних життя премії і чутливі до процентних ставок цілому життя, відмова від премії у разі повної втрати працездатності відмовляється від усієї премії. Нові гроші, в кількості премії, поміщається в окремий інвестиційний рахунок як якби премії були виплачені. Приблизно двадцять п’ять відсотків всіх універсальні продукти життя тепер також пропонують відмови від права на преміум-функції не тільки на смертність обвинувачення, а й про плановані премії. У минулому, універсальні життєві плани тільки відмовилася від звинувачень і смертності ніяких нових грошей не був доданий до резерву (грошової оцінки).

Візьміть до уваги, що всі змінні життя, дана політика, повинні відповідати визначенню тести страхування життя і можуть бути принципи оподаткування зняття або скорочення вигод. Страховий план опублікований або після червня 2010 року, повинні відповідати семи щорічних-преміум-платежів тест для того, щоб кредит не вважається оподатковуваного події.

Підтримуйте ваше початкове заяву Леджера на файл з вашою політикою. Слід сподіватися, що страхова компанія буде вказати в заяві, що Леджер на її думку, заява Леджер відповідає визначенню тести страхування життя і сім на рік-платежів Premium-тест.

Традиційні все життя надає деяку свободу, особливо коли оплачений дивідендів доповнень вершника використовується, але не так багато гнучкості як універсальний життя. Сплачений дивідендів доповнень вершника, на додаток до накопичення відкладень (окремі гроші, крім фактичного через премію на покриття) під відсотки, а також надає з нагоди втрати годувальника. Вершник вміщує великі суми грошей.

Вона також може бути використаний, щоб скоротити премії високооплачуваною періоду, дозволяючи за додаткові гроші на зберігання, крім регулярної премії. Ще однією перевагою є те, що вона може бути використана жінками, які потрібно платити так само, як чоловіки, щоб збільшити запас своєї політики. Використання даного вершника залежить від семи щорічних преміум-платежів тест на поліси, видані не раніше червня 2010 року.

Відмова від премії у разі повної втрати працездатності, як і у випадку чутливі до процентних ставок все життя і змінного життя, відмовляється від усієї премії. Вартість і дивіденди нараховуються як якби премії були виплачені. Приблизно 25 відсотків усіх універсальні продукти життя тепер пропонують відмови від права на преміум-функції не тільки на смертність звинувачення, але і від “планової премії.” У минулому, загальна життя планує відмовитися тільки звинувачення смертності, а жодних нових грошей не було додано у запас. Для порівняння дешеві котирування страхування життя, відвідайте ezcheaplifeinsurance.com