що ж такого особливого про страхування автомобілів Geico

GEICO страхування автотранспортних засобів є надзвичайно добре визнаним бізнес страхування автотранспортних засобів і є натхненням і джерелом приводу для багатьох корпорацій страхування. GEICO славиться своєю милою говорити Gecko в своїх вражаючих рекламних роликів і зовсім недавно включена печерні люди рекламних роликів. Ці два персонажі з реклами GEICO б застрахувати все, від автомобілів, мотоциклів і навіть човни.

Про GEICO: GEICO виступає за уряд Співробітники страхової компанії розглядається як лідер на ринку страхування транспортних засобів і надає страхування автотранспортних засобів до сотень і тисяч людей. Якщо ви шукаєте для великої постачальник страхування автомобіля, то GEICO автомобіля страхова компанія буде мудрим рішенням. Цей провайдер страхування автотранспортних засобів був заснований в 1930 році Лео Гудвін і його дружина Ліліан Гудвін, який був під час Великої депресії. Цей провайдер незабаром перевершив їх опозиції і став одним з кращих транспортних засобів страхових компаній в Сполучених Штатах в тому числі низки інших країн.

Крім цього, є й кілька інших речей, які ви повинні знати про компанії. GEICO автомобіля страхова компанія оцінена як номер одного страховика нещасних власності. GEICO оцінюється третім надаються для задоволеності клієнтів серед народу Сполучених Штатів. Вони також були оцінені як чудові компанії фактичними споживачами в 2007 році. Компанія також має ряд ААА по всіх напрямах, і вони також оцінили номер один, як найбажаніший страховика.

Що GEICO запропонувати? GEICO страхування автотранспортних засобів пропонують ряд знижок знижки в тому числі кілька автомобілів, ремені безпеки, а також знижки на автомобілі з подушками безпеки, а також включає в себе знижки на членство, яке є одним з майже 300 організацій. Крім цієї точки, GEICO також пропонує сильний і миттєвий підтримки клієнтів. Це включає в себе 24/7 служба підтримки через інтернет, телефон і стверджує, дбають дуже швидко і справедливо.

Авто страхування з GEICO: В цілому, насправді б’є GEICO стандарти, встановлені іншими страховими компаніями автомобіля. Ви можете скористатися дуже низькими цінами і навіть насолоджуватися відмінним обслуговуванням клієнтів. Якщо вам потрібна відмінна і розумна страхування автотранспортних засобів, то GEICO страхування автотранспортних засобів є кращим рішенням. Проте, Вам також може бути дуже добре знайомі з іншими страховими компаніями, які також пропонують вам хороші ціни і відмінна після зв’язком послуги, але ви повинні знати навиворіт про компанію і один чи це потрібно поважати. Зростання визнання GEICO через свої освітні і смішний рекламі насправді дозволяє дізнатися, що їм можна довіряти.

GEICO Автострахування і DUI Автострахування: DUI страхування автотранспортних засобів насправді значна питання особам, наділеним водіння в нетверезому вигляді. Страхування автотранспортних засобів компаній, включаючи страхування автомобіля GEICO будуть засновувати свої ставки від багатьох факторів плюс водіння запису. П’яний водіння переконання часто є причиною більшості компаній страхування автомобіля, щоб навіть втратити вас, як інші могли б збільшити темпи вашої страховки. У випадку аварії через водіння в нетверезому вигляді, це також було б дуже важко вести переговори з Вашою компанією страхування авто і з адвокатом. Хоча більшість компаній страхування автотранспортних засобів буде просто ігнорувати таку аварію, якщо у вас є страхування автомобіля GEICO політики, то ви можете бути впевнені, що політика буде охоплювати завдану шкоду.

Ви можете знайти в Інтернеті для інших страхових компаній. Тим не менш, було б трохи важко знайти політика страхування автотранспортних засобів, що б запропонувати вам дуже низькі ціни для політики і відмінний сервіс, ніж з GEICO.