що ж таке страхування

Всякий раз, коли ви починаєте говорити, щоб ваш брокер або компанія прямий, легко припустити, що Ви точно знаєте, що страхування є. Ви платите премію, а коли потрапиш у біду, політика виплачує. За винятком, іноді, це не платять стільки, скільки ви очікували. Отже, давайте коротко розглянемо, гайки і болти машини і подивитися, що робить його роботу. На думку експертів, страхування є способом управління ризиком. Що відбувається, що приватним особам або підприємствам передавати свої ризики на гаманець власника. Кожна фізична або юридична особа сплачує премію в цей гаманець. Подумайте про це таким чином. Премія невелика втрата гарантованого кожному платить кожен рік, але, тому що ви можете перенести з гаманця, вам ніколи не доведеться платити дуже великі втрати. На ринку страхування транспортних засобів, все піддається такий же ризик. Це робить великий клас і так званий закон великих чисел застосовується, тобто чим більше число членів у класі, тим більше вірогідність того, фактичний буде відповідати прогнозованих результатів. Коли ви збираєте статистику дорожньо-транспортних пригод з усієї країни щороку протягом десятиліть, це стає легше передбачити частота нещасних випадків на одного водія милю. Але якщо ви пишете комерційне страхування від пожежі, часу, місця, причини і кількість втрачених в кожному вогонь більш важко передбачити. Ви все ще можете застрахувати, але премії буде вище, щоб переконатися, що гаманець має достатньо грошей в ньому.

Це має бути очевидно, що дорожньо-транспортні пригоди та пожежі мають одну спільну рису. Там є конкретні причини для втрат, які таким чином. Це є ключовою вимогою. Бізнес не може застрахувати від отримувати збитки. Є дуже багато способів, якими це може трапитися. Це означає, що страхування ніколи не буває повністю спекулятивним. Політика визначає конкретних небезпек. Якщо будь-який з цих небезпек відбуваються, страховик виплачує. У всьому цьому є баланс інтересів. Втрати повинні представляти загрозу для застрахованих. Люди не страхують від невеликих кількостях. Це великий законопроекти, які викликають занепокоєння. Але страхові внески повинні бути доступними. Страховик потребує достатньо грошей в гаманець, щоб оплатити всі великі рахунки, покриття витрат з управління обслуговуванням і отримати прибуток. Якщо це призведе до занадто високої премії, ніхто не купуватиме політику. Премія повинна представляти достатню економію бути варто купувати.

Страховий бізнес все про введенні номера на ризики. Якщо є вогонь, скільки це буде коштувати, щоб відновити і поповнити полиці, і скільки буде втрачено в той час як вона закрита? Неможливо написати окремі політики для всіх, так що все зводиться до агрегування вартості через всі в небезпеці. Ось чому так важливо, щоб прочитати дрібний шрифт політики. Ось де страховика ковпачки суми, які можуть бути виплачені. Якщо цього не було зроблено, один або два великих вимог б стерти з лиця землі гаманець і залишити все інші страхувальників без кришки. На ринку страхового бізнесу, реальна проблема виходить від комплектації різними ризиками разом. Переконайтеся, що ви точно знаєте, що покрито і за скільки.