що ж Флорида медичного страхування пропозиція для лікування хронічних ран

Рани, які важко зцілити може значно скоротити мобільність і якість життя. Хронічні рани може навіть призвести до ампутації і передчасних смертей. Це робить загрозу від ран, які, здається, ніколи не зцілити дуже серйозна проблема.

Недостатня циркуляція часто вносить внесок у такі важко залікувати рани у людей з діабетом і серед літніх людей. Обидві ці групи істотно зростає, оскільки дитина-бумерів США підхід пенсійного віку і нації рівня ожиріння зростання тривожно.

чому необхідності тривалого лікування ран більше у Флориді?

Проблема, здається, більш актуальною у Флориді, який має високий відсоток діабетиків. Флорида була 1073149 дорослих, хворих на діабет у 2004 році. Жителі Флориди з діабетом вже постраждали 5277 ампутацій нижніх кінцівок і цукровий діабет сприяли загибелі 11 322 людей у ​​Флориді в 2003 році. Навіть серед жителів Флориди, що не були діагностовані як діабетична, 82,4 відсотків дорослих мають надлишкову вагу або страждають ожирінням і є першими кандидатами, щоб стати діабетична.

Крім того, у Флориді був більший відсоток людей старше 64 років, ніж будь-яке інше держава, відповідно з 2005 Бюро перепису населення США результатами. У США, число людей старше 64 років, за прогнозами, подвоїться протягом наступних 25 років. Найбільш швидкозростаючою групою у віці старше 84. Ми на шляху до однієї з п’яти американців, щоб бути у віці старше 64 до 2030 року, який додає до 72 мільйонів літніх людей. З цим зрушення убік старіння населення, це стає все більш важливим звернути увагу на те, що охорона здоров’я у вас є доступ до Флориди через вашу медичну страховку.

Такі великі старіння населення і діабетична означає, що Флориди має більш високий, ніж у середньому необхідності тривалого лікування ран, але деякі з методів лікування, які були показані, щоб стати найуспішнішим рідко доступні через лікарів первинної медичної допомоги. Доступ до спеціальних центрам залежить не тільки від наявності медичного страхування у Флориді, а й від наявності страхової план, який пропонує в мережі ціни на лікування в найбільш рейтингових центрів.

Флорида робить пропозицію спеціалізованої допомоги для важко залікувати рани?

Один такий центр у Флориді був визнаний за видатні досягнення в спеціальності хронічних загоєння ран. Центр Веллінгтона для догляду за ранами і гіпербаричної медицини отримав Центр відмінності премії за видатні клінічні результати. Вона також була високо оцінена метою досягнення високого ступеня задоволеності пацієнтів для за минулий рік.

Цей центр надає розширені методи зцілення за те, що, як правило, доступні через кабінети лікарів. Центр забезпечує високу швидкість загоєння ран, комбінуючи різні методи лікування, такі як хірургічна обробка, туалетний вибір, гіпербаричної кисневої терапії, навчання пацієнтів і спеціальні види взуття.

Ваша Флорида медичного страхування охоплюють спеціальності центрах?

Тому що Флорида медичного страхування поставляється у вигляді сотні різних планів з різних страховиків, важливо, щоб дослідження, центри, лікарі і лікарні доступні через ваш план. У вас може бути план, який включає в себе покриття для постачальників поза регулярного мережі, але вам доведеться більш високі витрати за свій рахунок на лікування від них.

Якщо вам необхідне лікування від з-провайдера, ви можете понести надмірних витрат, які можуть перешкодити вашого лікування. У той час як ваше здоров’я і раніше добре, перевірте, який з провайдерів, які були визнані за видатні досягнення вважаються в мережі з вашим Флориді план медичного страхування. Це набагато простіше перейти на більш комплексний план, який допоможе Вам заощадити гроші в довгостроковій перспективі, поки ви ще здорові.