що відбувається у Вісконсині

Це, AOS легко сказати, що закон – законодавчі повинні записати й опублікувати його для всіх читати – але важче жити з його наслідками. Дивлячись у США, але всі три держави закони, що встановлюють обов’язкові рівні страхування для всіх транспортних засобів на дорогах. Майже всі без винятку, всі ці держави також мають закони, це злочин керувати транспортним засобом на дорозі загального користування без дійсного полісу чинності. Це дає всі драйвера простий вибір. Або нести мінімальні ризики страхування або штрафи, а в деяких державах, конфіскація транспортного засобу. Всі ці закони являють собою компроміс між інтересами водіїв і інтереси людей, які можуть постраждати в результаті ДТП. Чим більше Лібертаріанська зору особистої відповідальності. Якщо ви робите щось, ви повинні бути готові до наслідків. Це означало б, кожен водій мають достатньо грошей в банку, щоб платити кожен раз, коли їх водіння ранить іншого або пошкодження їхнього майна. Але не кожен може дозволити собі оплатити медичні витрати на лікування тих, кого вони принесуть шкоди. Це було б несправедливо серйозно. Припустимо, що ви йшли по тротуару і автомобіль збиває вас вниз. Звичайно, ви не повинні платити власні витрати на медичне обслуговування? Відповідь на це питання обов’язкового страхування так що завжди є гроші, щоб заплатити, щоб невинних жертв.

Більшість людей погодяться, що це гарна ідея, але там, AOS проблема. Майже всі ці держави встановити суму обов’язкових сорок чи п’ятдесят років тому. Те, що була достатня кількість, то це крапля в морі сьогодні. Так у лютому цього року, штат Вісконсін стиснули зуби і збільшив ціни обов’язковим як для страхування відповідальності та страхування від страховки або застраховано недостатньо водіїв. Губернатор підписав законопроект як закон, і все розслабилися і чекали результатів. Поштові скриньки недавно пережили повінь повідомлення про відновлення показує значно більш високі страхові внески на обов’язкове мінімальне покриття. Зайве говорити, що республіканці зараз підтримують законопроект про скасування закону робить страхування відповідальності обов’язковим. На сьогоднішній день, близько 14% всіх водіїв не мають страховки. Ці збільшення страхових внесків в період економічного спаду, ймовірно, збільшать цей відсоток значно.

Справжній огляд мінімальних сум після сорока років був цілком розумним. Більшість інших держав повинні будуть слідувати Вісконсін, AOS наприклад рано чи пізно. Це, AOS просто не прийнятно мати такі низькі мінімуми, коли медичні та ремонт витрати зросли так різко. Але терміни дуже сумно. Страховики вклали свої кошти в ринки акцій та облігацій. Коли економічна криза вдарила, вони втратили здоровенний шматок їх запаси капіталу. Там, AOS інший закон вимагаючи, що страховики мають достатньо капіталу в руці, щоб виплатити всі очікувані претензії. Щоб побудувати свій капітал назад до необхідного рівня, всі страховики, отже, підвищення їх ставки страхових внесків. Кожна держава, AOS відділу страхування наполягає на покласти більше грошей в резервах. Це означає, що ви повинні ходити по магазинам навколо. Отримати авто страхування котирування від багатьох компаній, як це можливо, щоб знайти найкращі ціни. Не всі компанії сильно програли. Рівним чином, невеликі компанії доведеться підняти грошових коштів від невеликих груп страхувальників, тобто більше від кожної людини. Так що максимально можлива кількість авто страхування котирування для обстеження ринку, перш ніж купувати.