що відбувається, коли нафта виходить на берег затоки

Існує сумний факт життя, коли мова йде про боротьбу зі страховими компаніями. Ви повинні прочитати всі дрібним шрифтом, перш ніж купити політики і, якщо ви здивовані тим, як страховик вирішує інтерпретувати політику, коли ви робите претензії, ви повинні бути готові з адвокатом. Вказав все як є: страхові компанії хотіли б отримати прибуток. Якщо їм доведеться виплачувати занадто багато великих претензій, їх починає отримувати прибуток мала. Це дає їм стимул продовжувати пошук нових шляхів, щоб уникнути виплати. Коли вдарив ураган Катріна Міссісіпі узбережжі Мексиканської затоки, власники будинку виявили, що їх політика покриті буря пошкодження, але обмежена або виключена претензій, пов’язаних з повенями. Причиною більшу частину збитку була штормовий хвилею, де вітер гнав воду вище, ніж звичайних рівнів. Питання для судів чи був заподіяний збиток був покритий, як штормові пошкодження або виключений збиток від повені. Практична реальність така, що, для людей, чиї будинки були пошкоджені, точна причина і наслідок мало мало значення. Вони втратили свої будинки. Для страхових компаній, суди вирішували претензії на мільярди доларів. Зайве говорити, що суди на державному та федеральному рівнях дав часто бурхливо різних тлумачень і дало дуже різні результати. Це те, що відбувається, коли величезна кількість людей шикуються подати до суду декількох обвинувачених. Деякі перемогти. Деякі втрачають.

Один з найбільш цікавих результатів судового розгляду стало рішення деякі страхові компанії припинити продаж політики в країнах Перської затоки. Вони дали в якості основної причини все більш невизначеною правовому середовищі. Компаній, які до цих пір пишуть охоплення страхування житла тепер є інша мова. Страхувальники сподіваюся закон буде на їхньому боці. Адвокати діючих страхових компаній як і раніше впевнений у них тепер є їхні клієнти захищені.

За останні кілька тижнів ми спостерігали новий уповільненої загрози виникають в Мексиканській затоці. Бурова установка Deepwater Horizon управляє BP вибухнула, і, з трубою зламаний на морському дні, сирої нафти в даний час відкачки у воду. Нафта вже почала виходити на берег в Луїзіані. Жителі інших держав приймають свою політику, щоб бачити те, що дрібним шрифтом говорить. Так скажімо, в середньому власник будинку з власністю на узбережжі має стандартний страхування домовласників політики, Федеральної служби страхового повені, урагану і бурі покриття, карстових охоплення, і так далі. Що станеться, коли нафта надходить? Ну, не буде умов дозволяє претензій у разі вибуху. На жаль, руйнування бурової сталося занадто далеко для того, щоб розраховувати безпосередньо. Судна повинні були б знайти вибуху була основною причиною нафти, що надходить на берег. Вітри і припливи відіграють свою роль у цьому процесі. Так що тут ми підходимо до умов дозволяє претензії, якщо майно пошкоджено “забруднювачів”. Сира нафта є природним речовиною, а не забруднюючої речовини визначається страховиками. Але цілком можливо, що, якщо б це було пошкодити структуру вашої власності, ви повинні були б претензії. За винятком, більшість властивостей побудований на землі, а не на палях над морем. Дуже небагато політики домовласників страхування передбачено відшкодування збитку, земля, на якій стоїть будинок. Який же результат? Перемога чи поразка, багато адвокатів збираються розбагатіти судиться ВР.