що відбувається, коли ви втратите свою медичного страхування

Як тільки ви втратите вашу спонсорованих роботодавцем медичного страхування, ваші почався кошмар. Не тільки ви будете мати, щоб турбуватися про те, як платити за охорону здоров’я, ви також будете мати, щоб турбуватися про те, щоб отримати гарну охорону здоров’я. Багато медичні працівники відмовляються призначити зустріч для людей, які не мають медичної страховки, а ті, хто згоден бачити вас, як правило, стягують від 150 до 500 відсотків того, що вони будуть коштувати вам або вашої страхової компанії, якби ви мали медичну страховку.

З 1980-х, щороку від 1 до 2 млн. американських сімей файлу особистого банкрутства. До недавнього часу, причини цих банкрутств були невідомі, і більшість людей передбачається Витрати по кредитних картах, розлучення і втрата роботи, щоб бути серед основних причин. У лютому 2005 року Гарвардського університету опублікувала результати свого дослідження, “Хвороби і травми в якості вкладників до банкрутства.”

Дослідження 1771 опитаних американців у банкрутстві суди і визначили, що близько половини були «медично банкрутом” – доведений до банкрутства медичні рахунки не покривають медичною страховкою. Не менш дивно, дослідження був зроблений висновок:

Три чверті медичної банкрутом мали медичну страховку на початку своєї хвороби.
Більшість медичних банкрутом у них є власні будинки і відвідував коледж.
Багато людей подачі медичних банкрутства були середнього класу працівників, які мають медичну страховку, які були в змозі оплатити свої доплати, франшизи, і виключень в спонсорованих роботодавцем план медичного страхування.

Щоб захистити себе і свою сім’ю, ви повинні оцінити спонсорованих роботодавцем медичного страхування та індивідуальні плани, які ви купуєте собі, звертаючи особливу увагу на такі терміни, як щорічний з власної кишені максимум (ООП макс) – це означає, що максимальна поза вкладення коштів ви можете понести в даному році Кон страхування, франшизи, і винятки.

Багато планів медичного страхування роботодавець мають річний максимум ООП десятків тисяч і більше. Ви можете почати бачити, чому 75 відсотків медичної банкрутом середнього і вище середнього класу. Американці помилково думають, що їх медична страховка покриє їх. Ви повинні переконатися, що ваш роботодавець план не має ООП макс, що б відправити вас в богадільню, якщо ви повинні були заплатити його і як отримати страхування на випадок інвалідності, щоб оплатити зарплату, якщо ви не можете повернутися на роботу після хвороби. Спонсорованих роботодавцем медичного страхування має ряд серйозних недоліків:

Він не пропонує постійний захист, коли ви втратите роботу.
Це надає лише обмежену захист, коли ви міняєте місце роботи.
Це піддає вас серйозні фінансові ризики, навіть якщо ви зберегти вашу роботу – через низьку вигоди максимальний термін служби, не кажучи вже про приховані доплат, франшизи, і винятки.

Мільйони працюючих американців вважають, що тільки так вони можуть отримати медичну страховку від працедавця. До недавнього часу їх віра не була точною. Але в останні кілька років, тихої революції змінив медичного страхування варіанти, доступні для працівників, самозайнятих, і малого бізнесу:

Індивідуальні / сім’я медичного страхування стала дешевше і безпечніше, ніж традиційні медичного страхування emmployer.
Здоров’я ощадні рахунки тепер доступні.
Премії для самозайнятих в даний час податком.
Новий Здоров’я відшкодування витрат (HRAs) тепер доступні для індивідуальних / страхування здоров’я сім’ї.