що відбувається з промисловістю ван

З рецесії впливу на ряд галузей, клієнтів Ван страхування може бути залишена плутати, як використовувати ван ринок залишається нестаціонарної як Ван стрибок цін від максимумів до мінімумів.

Значення для другої руки легких комерційних автомобілів (LDV) впали березні падіння в середньому на £ 71 у відповідності з британським Аукціон автомобілів (BCA).

Це може поліпшити використовували ван ринку протягом найближчих декількох місяців, так як ринок відновлює свої споживчої довіри, за даними прес-секретаря BCA Дункан Уорд.

Уживаних автофургонів промисловості поліпшується

Уорд сказав: “Провівши більшу частину 2008 у депресивному стані, є багато більше впевненості у використовуваних LCV ринку в 2009 році, і це відбивається в більш сильних торгів, більш високого ступеня конверсії та підвищення цін”.

Крім того, відповідно до BCA, із збільшенням числа людей, звільнених у період економічного спаду, більше домовласників вибирають для DIY у своїх будинках, а не викликали на професіоналів, як пропозиція урізати витрати. Таким чином водії комерційних транспортних засобів може розглянути питання про створення власного бізнесу, як “побічний ефект жорсткому економічному кліматі”.

Уорд продовжує: «Хвиля звільнень і закриттів ми бачили в останні кілька місяців призведе в багатьох професійних та професій людей вдаривши по собі – світло ван часто істотні покупки для нових малих підприємств бізнесу і більше встановленими. Компанії повинні будуть покласти 2008 за ними і знову готові інвестувати в інфраструктуру свого бізнесу. ”

Потенційні покупці повинні діяти швидко

Тим не менш, тих, хто думає про покупку нового ван можете діяти швидко, як ціни можуть злетіти настільки ж швидко, як вони впали.

Зниження ціни на стару ван може залучити велику кількість потенційних покупців, які шукають угоди. У результаті своїх клієнтів збільшилася, ван цін може почати підвищення знову.

Крім того, на думку експерта, Джордж Олександр, редактор керівництва скла на комерційну цінність автомобіля, виробники скоро підвищення цін на нові транспортні засоби.

Він сказав: “Здається, для нестійких продажів старих ван кинути виклик гравітації і продовжувати робити успіхи сильним, так як рецесія кусає все глибше і слабкості стерлінга неминуче призведе до підвищення виробники список цін.

“Клієнти в даний час вимагати і одержувати величезні знижки на нових фургонів. Це може незабаром призвести до значних розрив між що розвиваються і прайс-лист, що пізнім роком приклад насправді коштує.”

Утилізаційної схемою уряду

Нова схема утилізації уряду може також впливати на продажі нових і старих автомобілів.

Схема може призвести до невеликого збільшення кількості нових фургонів придбали, відповідно до Товариство виробників і продавців автомобілів (SMMT), в результаті чого використовували ван ринку падати, разом з його цінами.

Головний виконавчий директор Пол Еверітт з SMMT сказав: “Там був хороший відповідь на схемі до офіційної дати початку і [] галузі впевнені, що це буде переведено на додаткові замовлення”.

Однак, на думку Тревора Фінн, виконавчий директор найбільшого автомобілів в країні продавця, Пендрагон, цей крок був “недостатньо, щоб зробити матеріал різницю в поведінці клієнтів.”