що відбувається з погодою

За минулий рік в США було зосереджено на охорону здоров’я. Політики всіх відтінків думки були качки на те, як добре чи погано страхової галузі служить народу, коли вони отримують травми або хворіють. Це відволікає увагу від інших небезпек і небезпеки нібито покриті страховими полісами. Повернутися до 2005 року і урагану Катріна змусила питання про страхування від атмосферних небезпек на національній сцені. Катріна був одним із найбільш руйнівних ураганів за весь час, і це змусило американців є ще один більш детальний погляд на те, хто повинен платити за втрати, коли погода приходить в місто. Протягом багатьох місяців, були, здавалося б заголовки про гучних справах ведеться через суд того, що саме було покрито, як штормові ушкодження. Потім все це зникло. Люди можуть як і раніше намагаються знайти бурі і страхування від повені залежно від того, де вони живуть, політика може бути написана таким чином, щоб обмежити відповідальність страховиків, але засоби масової інформації перейшли до інших проблем. На даний момент ви знаходитесь на свій власний.

Чому це має значення зараз? Ну, в грудні цього року, світ зустрічі в Копенгагені, щоб обговорити, що робити з глобальним потеплінням. Можливо, ви пам’ятаєте документального Альберт Гор у Незручна правда. Неважливо, що ви могли б думати про Альберт Гор, як політик, є одна чітка істини. Решта світу відноситься до проблеми глобального потепління як серйозна проблема. Накопичення наукових даних неможливо заперечувати, що потенційні наслідки є руйнівними. Наприклад, якщо середня температура зросте більше більше 2С, світ залишиться розумне місце, в якому ми живемо. Але якщо температура підвищиться на 4C, велика частина Землі стане непридатною для житла. Так, так, ви говорите. Це все добре, але як це вплине на мене? Відповідь у тому, що ваші ставки страхових внесків будуть рости.

Погодні умови змінюються. Шторми і повені стануть більш частими і серйозними. З підвищенням температури, там буде більше дощів, пов’язані з усіма бурями. Подивіться навколо. Є федеральні і державні команд насправді інвестування в управління захисту від повеней в першу чергу? Є морські оборони в низинних районах вдосконалюється для захисту від штормових хвиль? Є схили посилюються, щоб зменшити ризик зсувів? Є дренажних систем розширюється в містах направити надлишок води поверхні, далеко від населених пунктів? Відповідь, на жаль, немає. З бюджетів у дефіцит на всіх рівнях державного управління, інвестування в програми грозозахисту не розглядається як високий пріоритет. Так що ваші премії Страхування житла будуть рости не тільки тому, що ризик втрат від погоди зростає, але й тому, що страховикам потрібно більше капітал, щоб розплатитися на зростаюче число претензій коли бурі вдарив. Коли ви отримуєте котирування страхування житла, переконайтеся, що пропонована політика буде охоплювати вас від погодних ушкоджень в цілому і збиток від повеней зокрема. Ви попереджені, що залежно від того, де ви живете, кришка може бути або виключені взагалі, або застрахована обмежень робить його дуже важко стверджувати. Коли ви отримаєте котирування страхування житла, також допоможуть вам прогнозовані витрати відновлення включають пошкодження фундаментів і ремонту тканин, викликаних повінню.