що відбувається зараз

Заохочувати демократів у голосуванні до кінця реформу охорони здоров’я законопроект, президент Обама обрамленні момент як один з моралі. Він стверджував, що кожен повинен мати право до базової медичної допомоги. Це був шанс для політиків, щоб відстоювати те, що був правий, хоча вони можуть втратити свої робочі місця обраний в якості результату. Тим не менше, коли ви подивіться на цифри, цей закон не збираються поставляти загального охоплення. У соціалізовані країни, кожен має право на піклування. Те, що зараз затаврований як Obamacare тільки додадуть близько 32 мільйонів чоловік до страхового ринку. Тобто близько 10% населення. Це робить для цікавого можливого результату. Невеликий відсоток населення отримує доступ до медичної допомоги і витрати на всі інші підуть вгору. Це те, що страх водіння загальна втрата підтримки закону. Чи не вийде, що шлях, залишається тільки здогадуватися. Це неймовірно важко передбачити майбутнє з упевненістю. Все, що можна сказати з упевненістю в тому, що більшість демократів добре себе почувати на голосування законопроект в якості закону. Вони йшли прогулянка вздовж високий моральний рівень в той час як Республіканська партія була партією “ні”, що хотіли принести в жертву здоров’я людей у ​​своїх політичних інтересах.

Це трагедія, засоби прийняття закону була оформлена в таких чорно-білих тонах. Якщо обидві сторони в суперечці не можуть ні про що домовитися, тому що з іншого боку це аморально сволочі, це стає дуже важко прийняти добрі закони. Ні в кого немає монополії на хороші ідеї. Дійсно, федеральний закон має вражаючу схожість з законом в штаті Массачусетс. Коли Мітт Ромні штовхнув його до кінця, консерватори вітали реформи хоча він наклав мандат на американців, щоб купити страховку. Тепер Ромні веде заряду звинувативши Обаму неконституційним зловживання владою. Це сучасна сталінізму, він стверджує, спокійно забуваючи свій закон. Коли обидві сторони сповнені рішучості погоджуючись, правда приноситься в жертву і лицемірства правил. То де ж це нам зі страховими компаніями?

На відміну від систем в інших країнах, приватних страхових компаній залишається ключовим гравцем. Американці в першу чергу буде дивитися в приватному секторі для охоплення. Якщо підприємства і приватні особи не можуть дозволити собі премії, держава пропонуватиме субсидії та фінансову підтримку. Це чудова новина для страховиків. Мільйони нових людей, щоб забезпечити з урядом піднімаючи багато законопроекту. Це ліцензія на друкування грошей, якщо уряд не діє, щоб скоротити витрати на лікування. Якщо уряд контролює ціни на ліки та лікарні силами поставляти тільки форми лікування показали, щоб бути рентабельним, це зніме тиск на галузь медичного страхування тримати збільшення ставки страхових внесків. Деякі ціни неминуче будуть рости в короткостроковій перспективі. Але, як з рівня витрат, вони можуть бути розкидані по більш широкого кола людей, багато з яких будуть здорові. Це займе час і демократи можуть програти на проміжних виборах. Тим не менш, з президентом Обамою в Білому домі, не буде ніякої скасування цього закону. Чим довше він знаходиться в силі, тим важче GOP знайдете його скасувати як і коли вони повернутися до влади. Поки ситуація не роблять стабілізації, отримати максимальну кількість котирування медичного страхування, щоб знайти самі доступні політики для Вас і Вашої родини.