що врегулювання страхування життя

Фінансова операція в якому душа продажу непотрібних або небажаних політики її власником третій особі за ціною вище, ніж вартість здачі готівки. Після того як процедура життя розрахунки проводяться це обов’язок нового власника для оплати наступних страхових внесків і було б покупцеві поліса страхування життя, які отримували б всі переваги страховим полісом від його зрілості. Поселень зі страхування життя сприяли значному розвитку для власників поліса страхування життя, тому що політика власників може мати ціну, яка вище, ніж вартість здачі готівкою або сума грошей, яку пропонує страхова компанія з політикою власників на час, коли вони хотіли б продати небажані політики.

На ринку сценарії життя поселення діють як ефективний варіант інвестицій для людей старше 65 років і які мають політики високою чистою вартістю. Наукові дослідження повідомили, що 20% від політики вирішуватися відповідно до процесом врегулювання життя створюються ринковою ціною, яка вище, ніж грошова вартість страхових полісів.

З наведених вище пояснень огляд того, що врегулювання страхування життя може бути зрозуміла і тепер решту статті буде пояснити деякі терміни, які є важливими слід розуміти в розумінні врегулювання страхування життя.

Страхування життя чи викупної: готівкова залишкова вартість являє собою суму, страхова компанія була б готова оплатити власникові страхового поліса, упаковують власник поліса вирішив, що він не вимагає конкретної страховий поліс більше. У такому випадку власник поліса отримає готівкова залишкова вартість яких значно нижче, ніж номінальна вартість поліса і навіть нижче, ніж варіанти, як страхування життя поселення.

Віатікал населеним пунктам: Це ще одна опція, яка доступна для власників страхового поліса власникові, як врегулювання страхування життя. Дорожній врегулювання процес, в якому власник поліса може продати свій поліс страхування життя до його погашення. Віатікал поселень особливо призначена для власників страхових полісів, які володіють катастрофічним або загрозлива життя хвороба або хвороба. Таким чином, коли страховий поліс проданий компанії, вони стали б бенефіціар політики від його зрілості.

Старший врегулювання життя: старший врегулювання процес, в якому літні люди можуть продати свої небажані полісів страхування життя в компанії до терміну погашення їх страхові поліси. Страхові поліси продаються за вищою ціною, ніж в інших випадках, якщо він продається в страхову компанію.

Таким чином, життя компанії врегулювання страхування внесли свій внесок у створення вторинного ринку для власників політики, які не можуть чекати зрілості політики, і це також забороняє власникам політики придбати за ціною, що перевищує вартість здачі готівки.