що включає в себе отримувати котирування домовласників страхування

Навіть якщо ви просите декількох домовласників страхування котирування від різних постачальників ви повинні мати уявлення про те, як читати лапки, щоб бути в змозі визначити, яка з них найбільш доступним.

Ціна не є єдиним чинником, ви повинні взяти до уваги при порівнянні різних котирування ви отримуєте. Якщо у вас є деякі знання про те, що політика домовласників страхування тягне за собою ви перебуваєте в кращому становищі, щоб зрозуміти аспекти вашого покриття.

Стандартна страховка домовласника котирування складаються з основних видів покриття, яке, як правило, позначаються буквами. Покриття відноситься до висвітлення кількість будинку сама – що страхування буде платити вам в тому випадку, якщо будинок повністю зруйнований.

Вона включає в себе вартість заміни будинку, за вирахуванням суми франшизи ви обираєте для політики. Це сума грошей, яку ви повинні платити самі. Стандартна франшиза в політиці становить $ 500, але якщо ви піднімаєте цю до $ 1000, ваші витрати будуть менше. Це покриття не включає в себе господарські будівлі на майно, тому що це підпадає під іншу частину політики.

Друга частина покриття включені в котирування домовласників страхування включає в себе суми, яку страхова компанія буде платити за господарські споруди. Як правило, 10% від покриття на дому. Якщо ваші господарські будівлі, такі як бараки, сараї і гаражі, які не прив’язані до будинку, коштують більше, ніж ця сума, вам доведеться збільшити загальну суму покриття.

Покриття З ставиться до вашої особистої власності, таких як меблі, одяг і побутову техніку. Це відноситься до всього, у вас є у вашому будинку, який не є постійним. Побутова техніка, що не потрапляють в цю категорію. Швидше за все, вони потрапили під покриття А.

Одним з важливих аспектів дешеві котирування страхування домовласників, що багато людей не в змозі розглянути це витрати, які ви можете понести, якщо ваш будинок повністю зруйнований або якщо у вас є, щоб жити в іншому місці на час ремонту проводиться. Страховий поліс повинен мати покриття для втрати використання, який допоможе вам платити за квартиру або купити нові меблі та одяг.

Аспект відповідальності захист котирування домовласників страхування повинен бути достатнім, щоб покрити Вас у випадку, якщо ви подали до суду на тих, хто поранений, на вашу власність. Це не має бути хтось запрошений ви або член вашої родини. Навіть якщо хтось понести тілесні ушкодження, перебуваючи на вашу власність без вашого дозволу ви нести відповідальність за збитки. Медичні витрати досить високі і якщо у вас є, щоб оплатити ці витрати з власної кишені, то це може завдати непоправної шкоди вашому фінансами.

Виїзд кожен з цих аспектів будинку страхування котирування ви отримуєте. Можливо, вам доведеться мати додаткову страховку включені в вашу політику збитку від повеней, що відбувається за межами вашого будинку або для цінного антикваріату або електроніку у вас в будинку. Такі речі не є частиною стандартної політики власник будинку і, отже, повинні бути включені в додаткові пункти.

Стандартні імена політик небезпеки, які включені в обхват. Вам слід уважно вивчити їх, щоб переконатися, що вони відповідають вашим потребам і порівняти небезпеках включені у всі котирування ви отримуєте. Це занадто пізно, щоб зрозуміти, що ви не маєте достатнє освітлення, коли стався нещасний випадок, і ви вибрали політику, засновану на найнижчій ціні в поодинці.