що ви повинні очікувати при купівлі медичного страхування

Якщо ви тільки вступаєте в світ індивідуального медичного страхування в перший раз, готуйтеся. Вам потрібно буде зробити багато більше рішень, ніж ви б під роботодавця оплачуваної плану. Але не панікуйте — досвідченого агента медичного страхування може провести вас через процес, щоб допомогти вам отримати покриття вам потрібно.

Якою б не була причина, ви не мають медичної страховки, чи тому, що ви недавно закінчили коледж, втратили роботу або почали свою власну компанію, покупка індивідуального освітлення в перший раз може бути непростий досвід. Ось деякі з найбільш важливих речей, які вам потрібно знати.

1. стан вашого здоров’я впливає на результат вашої заяви на страхування.

HIPAA, даних медичного страхування та звітності в Законі 1996 року, вимагає, що страховики написати навіть найменші групи роботодавця планів на “гарантовану питання» основі. Це означає, що страховик повинен приймати будь невелика група роботодавців, яка застосовується для освітлення, незалежно від членів групи, стану здоров’я або претензій історії. Всі співробітники повинні зробити, це зареєструватися, коли вони вперше отримують право, або під час щорічного період відкритої реєстрації плану. На жаль, індивідуальне страхування працює по-іншому. При подачі заяви на індивідуального освітлення, страховик підписує Вас, грунтуючись на ваших індивідуальних умов здоров’я, якщо такі є. Якщо у вас є вже існуючих умов здоров’я, ваш страховик може виключити покриття для цього, стягують додаткову плату або навіть відмовити у видачі політики. Так що не обов’язково бути вражені низької ціни, яку ви бачите в цитаті якщо у вас немає чистою історією здоров’я. Низькі ціни, як правило, для зміни тарифу. Стандартні та курці ставки можуть бути значно вище. Ще одна річ, досвідченого агента можете переглянути стан здоров’я і нехай ви знаєте заздалегідь, що вірогідним результатом буде, тим самим позбавляючи вас багато часу і розчарування.

2. ти часу важливий.

Якщо існуючий охоплення групи (будь COBRA або плану здоров’я учнів) скоро закінчується, ви хочете подати заявку на нове покриття протягом 63 днів. Чому 63 днів? HIPAA дозволяє людині, яка має охоплення групи для отримання нового покриття з пониженим чи ні, виняток період для вже існуючих умов. Цей захист HIPAA поширюється тільки на страхові заявників, у яких був безперервний «Похвально охоплення” без пробілів більше 63 днів. HIPAA дозволить Вам отримати нові охоплення групи, окремі “конверсія” політики з того ж страховика, що якщо ваша група охоплення, або спеціальна “група окремих переносимості” політики доступні в кожному штаті

3. Ви важлива гнучкість.

Чи готові ви перемкніть постачальників медичних послуг, якщо це необхідно? Тоді ви могли б заощадити гроші з кращим постачальником організації (РРО плану), що забезпечує більш високі посібники та доплати зазвичай нижче при використанні в мережі провайдера.

4. Youre здатність бюджету має важливе значення.

Ви один з тих людей, які витрачають кожен цент вони роблять? Або ви можете бюджет і відкладати гроші? Це людина, яка не любить, коли бюджет, швидше за все, відчувати себе більш комфортно з «багатими» план, який включає в себе трохи з власної кишені витрати. Ви хочете подивитися на план, який пропонує вам низькі доплати для звичайних відвідувань офісу та приписів. Звичайно, існує компроміс, ви будете платити більше за цей тип медичного плану. Бюджет-свідомих індивідів і сім’ї можуть платити менше за свою медичну страховку (і користуватися додатковими податковими пільгами) з високим податком план медичного обслуговування пов’язані з ощадний рахунок здоров’я. Високої франшизи плану (HDHP) захистить вас від катастрофічних витрат на медичну допомогу, надати деякі переваги профілактичного догляду і коштують набагато менше, ніж у “багатих” план медичного обслуговування. З HDHP, ви можете відкладати гроші в HSA (у 2008 році до $ 2900 для самостійної тільки охоплення; $ 5800 для сімейних покриття) для оплати витрат на охорону здоров’я не поширюється на HDHP.

5. HDHP / HSA варіант пропонує наступні переваги:

V Ви можете претендувати на податкові відрахування вкладу, який ви (або хтось інший, ніж ваш роботодавець) робить на вашому HSA, навіть якщо ви не перераховувати відрахування за формою 1040.

V Внески залишаються на Вашому рахунку, поки ви не використовувати їх.

V відсотків або інших надходжень на вашому рахунку накопичується оподатковуються.

V Розподілу ви берете від рахунку на оплату кваліфікованих медичних витрат не оподатковуються.

Для допомоги в навігації по світу індивідуального медичного страхування, скористатися 25 років я вклав цій галузі. Для отримання додаткової інформації ви можете зателефонувати за безкоштовним телефоном 888-834-4252 @.

Для моментальної кошторису він лайн медичне страхування для вас або вашої родини, будь ласка, відвідайте http:www.usquotehunter.com