що ви можете зробити, щоб знизити страхування домашнього майна політика премією

Сьогодні всі бажаючі зрізати кути, щоб заощадити гроші. Здається, що вони навіть з надзвичайно великий ризик, щоб зберегти пару сотень на місяць. Це легко зрозуміти: з фінансовим станом країни була в, зарплата кожного були скорочені і тепер вони потрібні, щоб скоротити витрати, щоб компенсувати. Один із способів різання ваших витрат є скорочення витрат на страхування та страхові внески. Один зі способів зробити це, намагаючись знайти дешеве страхування цитатою до покупки страхового покриття. Ви повинні зробити ваші дослідження: знайти пару цитат і порівняти їх один з одним, перш ніж зупинитися на політиці.

Інший спосіб скоротити витрати на страхування буде знизити ваші премії шляхом внесення змін у вашій власності, транспортних засобів, бізнесу або життя. Шукаю способи зменшити вміст мого будинку страхової премії і зробили деякий дослідження. Я натрапив на кілька рекомендацій, які можуть бути корисними при спробі знизити страхові внески. Вірний спосіб, щоб зменшити свої премії негайно є підвищення вашої страхової суми перевищення, але не забудьте зберегти розумний поріг. Надмірна кількість страхового поліса суму, яку ви і страхова компанія погодиться, що Ви будете зобов’язані сплатити при прийнятті позову в страхову компанію. З ростом суми перевищення повинні прийти зниження премії. Тільки переконайтеся, що надлишок не надто великі, тому ви не зможете собі це дозволити.

Якщо шукаєте недорогий страхування цитата не вдалося вам, ви можете спробувати зниженні премії за рахунок збільшення безпеки Вашого будинку. Що стосується страхування житла, то, безпека є ключовим фактором додаючи до Ваших платні. Таким чином, якщо ви хочете, щоб знизити домашнього майна страхової премії, ви повинні дійсно розглянути питання про збільшення безпеки вашого будинку. Це може бути шляхом додавання додаткової системи сигналізації, збільшення висоти ваші стіни, піднімаючи електричних огорож або колючим дротом або навіть просто покласти додаткові замки на дверях і вікнах.

Ніхто не любить ідею збереження найбільш цінні речі замкнені десь недоступною, але покласти ваші найцінніші речі в сейфі, ймовірно, не така вже й погана ідея. Якщо у вас є один або два пункти, що ви боїтеся втратити, або за допомогою грабежу або з необережності, ви можете виявити, що це набагато більш доступним, щоб тримати їх у сейфі, ніж платити високу ціну страхової премії, щоб тримати їх під рукою постійно. Це, безсумнівно, варто подивитися.

Якщо нічого не допомагає: намагаються знайти дешеві страхування цитатою, збільшуючи ваші переплати, підвищить безпеку вашого будинку і використання сейф, то вам слід розглянути дивлячись на іншу страхову компанію. Досить часто страхові компанії сказати багато, і не можливо, треба змінити ваше премію, незважаючи на зміни, внесені в застрахованому майні. У таких обставинах, це час, щоб переключитися на інший страхової компанії.

Хоча є ряд способів зменшити ваш домашнього страхової премії, не залишилися за бортом. Якщо Ви намагаєтеся зменшити свої премії занадто багато, ви може в кінцевому підсумку під-застрахованої, які можуть бути гірше, ніж платять дуже високу премію.