що ваш кредитний рейтинг має відношення страхових тарифів

Багато провайдерів страхових використовувати кредитний звіт замовника як важливої ​​змінної при розрахунку майбутніх премій. Таким чином, ви безперечно повинні мати це на увазі при пошуку нового страхового поліса, тому що там буде багато людей, що шукають в ваш кредитний звіт і аналіз всіх цих кредитних ліній і через рахунки.

Причина цього в тому, що вона була статистично доведено, що існує пряма кореляція між кредитними людини рейтинг та ймовірність особу подати в страхову компанію. Постачальники автострахування може передбачити поведінку кожного клієнта певною мірою, просто побачивши їх кредитний звіт. І краще, коли це досить добре.

Звичайно, це не означає, що інші важливі чинники, які не будуть прийматися до уваги. Ваш автомобіль страхова компанія розглядатиме марку і модель автомобіля, ваш стать і вік, картку водія, ваше місце розташування та інших важливих змінних, які будуть впливати на ваші внески. Так що якщо у вас немає кредитної історії ще, не турбуватися про те, погано премії, так як є і інші способи, щоб визначити, скільки ви будете платити за страхування автомобіля. Справді, для деяких автовласників це було б кращим варіантом, якщо вони не мають дуже хороший кредитний рейтинг.

Деякі з вас можуть думати, що це правопорушення для страхової компанії, щоб заглянути в ваш кредитний звіт без вашого відома. Тим не менше, подібна практика за підтримки Федерального Ярмарок кредитних звітів закону, і постачальникам страхування автомобілів, які здійснюють свої права, коли вони хочуть. Так що замість того, щоб образливого всю процедуру переконайтеся, що ваш кредитний звіт не викличе ваші ставки рости. Як ви знаєте, якщо він буде? Страхові компанії зазвичай звернути особливу увагу на деякі ключові чинники в кредитних звітів:

* Державних архівів, таких як викупу, банкрутства, списання і т.д.
* Історію минулих платежів
* Тривалість кредитної історії
* Кількість кредитних заявок
* Кількість активних кредитних ліній
* Види кредитних рахунків у вас є
* Доступний кредит і скільки ви використовуєте

Ступінь, в якій будь-який даний фактор буде використовуватися при визначенні вашої премії залежить від компанії, ви цитуєте с. Деякі з них будуть звертати особливу увагу на Ваші публічні записи, в той час як інші будуть більш зацікавлені в вид кредиту ви використовуєте. Так що все залежить.

Якщо ваш кредитний звіт не настільки позитивними, як ви хотіли б його бачити, у вас ще є шанс отримати більш низькі ставки. На щастя для водіїв, кредитний рейтинг не є досконалим, є страхування автомобіля постачальників, які не приймають кредитних історій до уваги. Ви можете легко знайти перелік таких компаній в Інтернеті або попросіть ваш страховий агент про це.

І не забувайте, що поліпшення вашої кредитної доповіді є також гарним способом, щоб знизити страхові внески. Тільки переконайтеся, що робити, що, перш ніж шукати нову страхування автомобілів. Отримайте ваш кредитний звіт, аналізувати її з кредитним експертом і приймати всі можливі заходи для її поліпшення. Наприклад, якщо у вас занадто багато кредитних ліній ви можете закрити ті з них не використовується, або знизити суму кредиту, якщо можна. Після цього ви неодмінно отримаєте кращі ставки страхування автомобіля з будь-яким постачальником, незалежно від того, вони використовують свій кредитний рейтинг при визначенні премії чи ні.