що вам потрібно, щоб зрозуміти, до приходу в Medicare

Як я був наближається 65 років і досягнення частина Medicare, я був упевнений, я був готовий. Я зробив деякі порівняння досліджень тим, що Medicare буде охоплювати і те, що додатковий страховий я мав би протягом Medigap або коли Medicare частини A, B і D не забезпечує покриття. Я дуже розумна людина. У мене є вища освіта, випускник годин і буде професійний для майже двох з половиною десятиліть. Я чесно думав, що я підготував себе. Велика помилка.

Це було літо, коли я виповнилося 65, так що для мене, перші шість місяців платежів зустрівся моїх смаків. Хоча я страждають від фибромиалгии, побічні ефекти від черепиці та хронічні болі в стегнах і спині (через асептичного некрозу і остеоартрит), мої власні витрати здавалися низькими. Як я згадував раніше, коли я в місці для Medicare доповненню планів, я дізнався про “Медігеп”, доплат і рівнів 1, 2 і 3 препаратів. Але я вважаю, я не слухав досить ретельно.

Коли я вже говорив, я був добре протягом перших 6 місяців з програмою. Я не хвилювався, тому що я вважаю, що я знав ціну всьому. Я вважав, що була покрита, так як я не був звинувачений спільно платити лікаря для відвідувань, тести або лабораторії на додаток до Я переконався, що я заповнив мій рецепт ліки допомогою 90-денного плану наявності рецепту від мого охоплення Частини D. Я думав, що роблю все правильно. Ціна на моє ліки здавалося можливо, і я був обережний про вибір загальних або дешевше недорогим медицини в усьому я тільки міг. Два ліки я використовував я не міг використовувати спільний варіант я, звичайно, чекав платити більш високу доплату, ніж я дбав про мої інших ліків.

Поки я чекав на моєму посилкової рецептом початку жовтня, мій доктор дзвонив у тижні стоїть Tier 1 наркотиками. Я був здивований, дізнавшись, при виборі мого рецепту, баланс був кілька сотень доларів. Я виявив, що я був усередині дірка від бублика. Я відчував, що я збирався фінт. Я був здивований, знову кілька днів після цього мої 3 місяці рецептом законопроекту була доручена мій банківський рахунок. Я вважав, що це зруйнує фінансову нам після цього отвору Medigap пончик.

Я почав перевіряти, щоб точно визначити, що сталося. Я подзвонив постачальнику Частина D і цей час я дізнався, на своїй шкурі, що я так і не навчився в першу чергу. Кожен раз, коли я придбав наркотик заповнені, незалежно від з-оплати, додаткові витрати препарату стягували деяким заздалегідь певну кількість зарядів. Я досяг, що магічне число і з цього моменту, поки я не виплачується загальна цілому більше $ 4000 в додаткові витрати наркотик, я був відповідальним за всю вартість препарату. Я був просто пощастило, те ж саме не сталося і з медичні витрати.

Отримати знання від помилок, я зробив. Будь ласка стати інформовані про ці умови, то, як вони ставляться до вашої Медігеп або доповнення страхування, особливо ваші Частина D страхування. Задавайте питання і не турбуйтеся про звучання неосвічені. Я просто бажаю, щоб я не був настільки ж самовдоволеним, як я був.