що вам потрібно знати про страхування

Отримання страхування є одним з тих, «життя» вимоги, які ви повинні шукати на початку вашої кар’єри, особливо тепер, коли ви все ще в змозі працювати і заробляти гроші. крім того, що краще заплатити за страховку, молодих людей і платити менше. Це один з принципів страхування. Так як молоді люди рідше вмирають, вони отримують більш низькими ставками в порівнянні з літніх людей.

Страховий захист фінансово Вас і Вашої родини в майбутньому. Залежно від виду страхування, що Ви виберете, щоб отримати, страхування можуть навіть надати для ваших проблем зі здоров’ям, для вашого виходу на пенсію і навіть для вашої смерті і поховання.

Але поки це важливо, що ми захищені від будь-яких несподіваних випадковостей, деякі люди все ще ухиляється вдатися страхування самостійно, вважаючи за краще своїх компаній, щоб зробити це за них. Як і правові питання, всі ці гігантські страхові Mumbo схильні плутати, а іноді навіть лякати людей.

Ось деякі з його часто задаються про страхування.

Які види страхування?
Існують два основних види страхування. Життя та страхування життя. Страхування життя, як випливає з назви, захищає сім’ї особи у разі, якщо з ним щось трапиться. Коли людина, яка застрахований вмирає, гроші, які він застрахував буде приділено бенефіціар, що він вибрав.
Страхування життя є страхування, яке захищає властивостями. Під цю категорію, Є кілька різних типів. Там страхування автомобілів, які захищають від уламків автомобілів у разі аварії; страхування майна, яке захищає властивості особливо будинку від вогню та інших форм знищення; страхування вкладів, які більшість банків з метою захисту своїх вкладників від втрати своїх грошей у випадку, якщо Банк страждає фінансові невдачі, і медичне страхування, яке допомагає в покриття для медичних і лікарняних витрат. Серед різних страхування не-життя, найпопулярнішим є здоров’я і страхування автомобіля.
Деякі страхові також забезпечити на майбутнє. Деякі з страховки пенсійні плани і плани смерті, яка покриває витрати на поховання.

У чому різниця між преміум і номінальна вартість?
Преміум відноситься до кількості, що ви повинні платити кожен рік для страхування. Деякі страхові компанії також пропонують розділити премію в щомісячні платежі, щоб допомогти своїм клієнтам. Номінальної вартості, з іншого боку це сума, яку ви застрахували себе в. Наприклад, якщо номінальна сума у ​​вашій політиці встановлена ​​в розмірі $ 500 000, то ваш одержувач отримає $ 500 000, коли ти помреш.

Що ви розумієте під подвійне відшкодування?
Деякі пропонують страховий поліс випадково застереження, що дозволило б подвоїти особою суми у разі смерті була створена в якості випадковою. Це робиться, щоб захистити сім’ї застрахованої особи в разі передчасної кончини. Подвійна страховка означає, що номінальна сума буде подвоєна, коли смерть випадковою.

Є бенефіціаром завжди законного чоловіка?
Номер Всупереч поширеній думці, це не завжди чоловік, який є бенефіціаром. Це залежить тільки від особи на вибір, який він називає як бенефіціара. Це може бути будь-який член сім’ї тих пір, як страховий інтерес встановлено. Якщо у випадку, дітей називають бенефіціарами і до цих пір не в правовому віків, Ardian буде називатися взяти під контроль гроші для них.